Teraz jest 16 gru 2018, o 01:20

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 40 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
aranżacja ogrodow 
Autor Wiadomość

Post Re: aranżacja ogrodow
Mój ogród jest baaardzo kolorowy. Taki właśnie był zamiar ;) pośrodku ogrodu stoi średniej wielkości altanka, w której ustawione są krzesełka oraz stolik, aby w ciepłe dni móc się tam zrelaksować bądź też pogrillować. Wokół mam pełno kwiatów różnych gatunków: róże, tulipany, jaśmin itd. Między altanką a kwiatami znajduje się trawnik a miejscami umieszczone małe chodniczki w różnych kształtach. Ogród jest także oświetlony. Lampy zakupiłam w wdobrymswietle.pl, akurat trafiłam na dostawę nowych produktów i byłam wniebowzięty. Każdy ma swój pomysł na ogród. Można wzorować się na kimś, ale i tak największą satysfakcję daję projekt wykonany wg twojegoo uznania

17 gru 2013, o 13:04
Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość

WIele jest aranżacji ogrodów. Ja także lubię altany:)

28 gru 2013, o 22:14

Mi projektowała i aranżowała ogród firma Iglaczek - iglaczek.com. Samemu nie podjąłbym się tego zadania:))

14 maja 2014, o 15:20

Ja lubię sam projektować ogrody. Najpierw projektowałem w swoim altanę. To było naprawdę dużo roboty. Miałem od początku wyobrażenie, jak to będzie wyglądać i stąd tyle czasu to zajęło. Potem wszystkie skalniaki i ścieżki w ogrodzie. Tu też kolejne projekty, negocjacje z rodziną typu gdzie ma być piaskownica, gdzie basen. Ale generalnie zadowolenie z aranżacji maksymalne i nic się z tym nie może równać :)

22 maja 2014, o 08:24

A ile tak właściwie kosztuje aranżacja ogordu? Jakich sum się spodziewać, oczywiście nie chodzi mi o rośliny bo to wiadomo, że jest zależne od tego co wybierzemy, ale ile bierze firma, która nam wykonuje taką aranacje? Przykładowo tutaj jest podany koszt takiej aranżacji - budowadomu24h.pl/ile-kosztuje-projekt-zalozenie-aranzacja-ogrodu - można taką kwotę brać poważnie? Czy trzeba na nią wziąć poprawkę?

Ostatnio edytowano 10 paź 2015, o 21:54 przez Gross, łącznie edytowano 1 raz

22 maja 2014, o 10:57

Z drugiej strony - warto zmierzyć się z własnym ogrodem samemu. Zdobyć wiedzę o roślinach i uczyć się na błędach, bo wtedy, gdy coś nam się uda - to najbardziej cieszy :)

22 maja 2014, o 12:43

Aranżacja jest ważna, ale trzeba mieć też fajnego dostawcę/szkólkę leśną. Ja np polecam roslinydoogrodu.pl bo dają radę, mają fajne i zdrowe roślinki. Bo co z tego że zaaranzujesz piekny ogrod jak zaraz wszystko ma CI zdechnąc :P dlatego warto zainwestować w jakość roślin.

24 sie 2014, o 01:24

do aranżacji ogrodów polecam betonowe drewno ogrodowe

Załączniki:
kot.jpg
kot.jpg [ 39.31 KiB | Przeglądane 207 razy ]
1 lis 2015, o 17:45

Jak dla mnie co natura to natura. Beton to ja mam w mieście a na działkę jadę żeby przebywać wśród zieleni i natury a jak schody czy jakiś chodnik to tylko z drewna lub kamienia. Wszystkie moje drzewka, krzaczki i kwiaty kupiłem w szkółce roślin http://www.kaluzinscy.pl/pl#index i zaoszczędziłem tyle że starczyło na taras z ładnie poukładanego kamienia zamiast z drewna.

5 lis 2015, o 00:19

Super propozycje wstawiacie, ja jestem zadowolona z moich efektów, teraz tworzę sama, ale nie dałabym rady bez pomocy na samym początku. Jak kupiłam dom, nie miałam pojęcia o ogrodnictwie, a teraz żyje tym na każdy dzień i porę roku! To uzależniające.
Ja projektowałam ogród przy pomocy avangard-ogrody.pl.

19 lis 2015, o 22:25
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 40 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona