Teraz jest 24 lut 2018, o 04:17

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
aranżacja ogrodow 
Autor Wiadomość

Post Re: aranżacja ogrodow
ile kosztuje takie przeciętne zlecenie dla projektanta + by mi posadził te wszystkie roślinki itp? kompletnie sie na tym nie znam więc muszę oddać to w ręce fachowca ;)

20 lis 2015, o 17:34
Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość

Ja miałam wizję w głowie i znajomy zrobił mi taki projekt, później tylko wykonywałam z pomocą innych :-) wyszło nawet ciekawie :-) jak wszystko zakwitnie na wiosnę, przesyłam zdjęcie ;-)

20 lis 2015, o 18:55

Powiem tak: warto korzystać z pomocy profesjonalistów. Pierwszy ogród razem z mężem postanowiliśmy "urządzić" sami. No i cóż... Ładne kwiatki posadziliśmy, niezłe drzewka, ale to wszystko razem wyglądało ja sen szaleńca. A co najgorsze nie mieliśmy wtedy takiej wiedzy jak dziś i niektóre z roślin po prostu nie mogły rosnąć w danym miejscu (nasłonecznienie, wilgotność itp.), albo mnie mogły być posadzone w bliskim sąsiedztwie z innymi roślinami. Mimo starań ogród zaczął niszczeć.
Po przeprowadzce do innego miasta nie popełniliśmy już tego błędu i oddaliśmy nasz nowy ogród w ręce profesjonalistów z avangard-ogrody.pl
Teraz z przyjemnością patrzymy przez okno!

24 lis 2015, o 00:55

Zastanawiam się nad odświeżeniem, a właściwie urządzeniem ogrodu na nowo.

Ostatnio trafiłam na avangard-ogrody.pl i nie mogę wyjść z zachwytu nad ich propozycjami!

Jeśli też myślicie nad nową aranżacją Waszego ogrodu, ale sami nie macie pomysłów, nie szukajcie dalej, tu na pewno znajdziecie coś dla siebie 8-)

24 lis 2015, o 19:36

Witam :)

To naprawdę niezwykła satysfakcja, gdy własnoręcznie aranżujesz i urządzasz swój wymarzony ogród. Jednak nie każdy kto chce mieć ogród, musi być obdarzony intuicją przestrzenną czy odpowiednim wyczuciem stylu. Z doświadczenia wiem, że popełnione przez nas błędy mogą nas kosztować dużo nerwów i pieniędzy, a przecież ogród powinien dostarczać nam jak największej satysfakcji. Wymarzony ogród powinien być odzwierciedleniem pragnień i potrzeb jego właściciela. Nie każdy jest w stanie samodzielnie zaaranżować te pragnienia. Z tego właśnie powodu bardzo polecam usługi avangard-ogrody.pl Pozdrawiam :)

28 lis 2015, o 13:02

do aranżacji ogrodów polecam betonowe donice ogrodowe

Załączniki:
o.jpg
o.jpg [ 182.98 KiB | Przeglądane 142 razy ]
13 gru 2015, o 12:08

Jak samemu można założyć ogród ? Czy jest to wogóle możliwe ? Ostatnio dość dużo na ten temat czytałam i wpadłam na niesamowity blog ogrodniczy zakladamyogrody.com.pl na którym można zobaczyć wszystkie wskazówki jak samemu można założyć piękny ogród i jak go pielęgnować.

23 mar 2016, o 23:57

Ja w swoim ogrodzie umieściłam schody z kamienia, które prowadzą do małej sadzawki :) uważam, że pomysł na aranżację jest bardzo trafiony. Sadzawka jest otoczona drzewami, dzięki czemu w lecie jest to jedno z niewielu miejsc, w którym jest cień.

13 paź 2017, o 12:27

Jeśli chodzi o zakup roślin do ogrodu to polecam sklep drzeweczka. świetny wybór roślin

6 lis 2017, o 13:08

Od początku do końca zaprojektowałam swój ogród, lubię nietypowe rośliny dlatego dość długo szukałam czegoś odpowiedniego ale znalazłam na aukcji, na którą trafiłam przez stronę roslinydoogrodu.pl, mają ogromny wybór i jak zwykle kupiłam więcej niż planowałam ale za to mój ogród wygląda pięknie

10 sty 2018, o 19:41
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona