Teraz jest 19 lis 2018, o 07:05

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 60 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Projektowaliście swój ogród sami? 
Autor Wiadomość

Post Re: Projektowaliście swój ogród sami?
ja się nie nadaje do tego zupełnie wolałam profesjonalistów i bardzo jestem zadowolona z mojego ogrodu od w-moim-ogrodzie dobrze ze sama nie kombinowałam

28 sty 2016, o 00:15
Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość

urszulka napisał(a):
ja się nie nadaje do tego zupełnie wolałam profesjonalistów i bardzo jestem zadowolona z mojego ogrodu od w-moim-ogrodzie dobrze ze sama nie kombinowałam

a jak znalazłaś kogoś dobrego? ja się zraziłam, moi rodzice kiedyś zatrudnili super-profesjonalną-firmę-zakładjaącą-ogrody i kicha straszna ;/ beznadziejnie to zaplanowali, nic ciekawego i w dodatki strasznie gęśto, żeby tylko jak najwiecej pieniedzy wydać na te rośliny - a przecież za rok czy 2 jak podrosną, to trzeba by było wycinać....

3 lut 2016, o 15:35

Wbrew pozorom nie tak łatwo jest znaleźć dobrą firmę zajmującą się aranżacją ogrodu, można poszukać tutaj na forum gdzie jest kilka firm na których możemy bazować i polegać, poza tym mi osobiście największą satysfakcję daje samodzielna aranżacja i projektowanie ogrodu, to coś co bardzo lubię :)

7 lis 2016, o 10:29

Ja akurat jestem zwolennikiem własnych rozwiązań, choć przyznam szczerze, że nie żałuję odnośnie jednej kwestii - małej architektury. Kupiłem projekt pięknej altany i jestem bardzo zadowolony, bo sam bym takiej na pewno nie stworzył i nie wymyślił. Znalazłem ją tutaj https://www.extradom.pl/ Widziałem też tam bardzo fajne gotowe grille i chyba się jeszcze na taki element zdecyduję.

Ostatnio edytowano 1 gru 2016, o 11:08 przez Marek1989, łącznie edytowano 2 razy

16 lis 2016, o 11:18

Ja wynajęłam firmę, która się tym zajęła, ponieważ sama bym sobie nie poradziła ani nie miałabym takich pomysłów :) ale teraz sama dbam o roślinki

21 lis 2016, o 13:22

Cześć Wam wszystkim, jestem Ola i zawsze marzyłam o swoim ogrodzie... niedługo spełni się to marzenie, bo razem z mężem w końcu zdecydowaliśmy się na kredyt i własny dom :)
dziecko w drodze, więc przydadzą też się jakieś warzywka i owoce do ogrodu, ale też chciałabym posadzić jakieś ładne kwiatki.
wstawiam link z moim przyszłym domem i ogrodem, co prawda tam są tylko dwa zdjęcia i mało widać ogrodu, ale może ktoś ma pomysł jakie kwiatki pasowałyby do takiego ogrodu? :)
http://www.nieruchomosci.com.pl/oferty-deweloperow/osiedle_natura_park,1179.html :)
Dziękuję za pomoc, bo sama jestem zielona w tych sprawach :)

22 lis 2016, o 15:33

wyceniałem projekt ogrodu w kilku biurach projektowych. ceny są takie ze głowa mała... zdecydowałem się wiec na samodzielny projekt. moja żona ma jako taki zmysł artystyczny i myślę ze razem damy radę stworzyć jako taki nasz wymarzony ogród :)

24 lis 2016, o 13:02

Eee tam, po co zatrudniać firmę jak założenie ogrodu to czysta przyjemność? Uwielbiam grzebać w ziemi, pielęgnować roślinność - widzieć jak dzieci moich rąk dorastają :) Niestety zauważyłam, że mój trawnik nieco pociemniał, pojawiły się też brązowe plamy. Kupiłam dodatkowo aerator , mam nadzieję, że on pomoże. Strasznie się martwię jak rośliny chorują :(

9 lut 2017, o 13:51

Projektowałam swój ogród samodzielnie, niemniej zaprojektowałam sobie sama wszystko od samego początku. Jak tylko się wybudowaliśmy. Dzięki temu było to o wiele łatwiejsze.Warto jest przeszukać sobie internet. Znajduje się tam wiele koncepcji wystroju ogrodu.

Zaprojektowanie okazało się wcale nie takie trudne jak sądziłam. Jednocześnie odczuwam dziką satysfakcję,że sama to zrobiłam :)
http://www.wlasnemiejsce.pl/

Ostatnio edytowano 16 cze 2017, o 14:21 przez koniczka, łącznie edytowano 1 raz

6 mar 2017, o 07:56

Ja projektowałem sam ogród i jest to fajna opcja, aczkolwiek dość wymagająca. Na szczęście w internecie jest mnóstwo poradników i wszelkich pomocy. Na przykład tu wystarczy zajrzeć https://blog.edomator.pl/2017/03/14/pro ... -kwiatowy/
Można znaleźć sporo ciekawych informacji.

17 mar 2017, o 15:39
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 60 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona