Teraz jest 24 maja 2018, o 13:52

moje zainteresowania,moje rekodziela,moje hobby 
Autor Wiadomość

Post moje zainteresowania,moje rekodziela,moje hobby
Kochani ogrodnicy,,co myslicie o tym aby te wszystkie galerie dotyczoce naszych prac recznych przeniesc na forum.Ja rozumie,kazdy lubi pokazac swoje arcydziela,ja tez,ale mysle,ze robienie galerii martwych przedmiotow to nie jest naszym celem.Prosze moze mnie ktos poprze i Redakcja wyrazi zgode.

6 mar 2009, o 11:05

Post Re: moje zainteresowania,moje rekodziela,moje hobby
Jasiu mam do Ciebie jedno zasadnicze pytanie.Czemu Ty wszystko i wszystkich bez przerwy krytykujesz,wszystko Ci się nie podoba?
Musisz zrozumieć jedną rzecz,każdy cieszy się tym co umie robić,i to jest normalne, ze chce pokazać szerszemu gronu to co umie robić.Dla mnie,a przypuszczam że dla większości uczestniczek tego portalu ,jest to normalne.Ty jedna wytykasz wszystkim błędy i wszystko Ci się nie podoba.Nie jesteś aż taką profesjonalistką żeby wszystko krytykować.Czemu zrażasz wszystkich do siebie?Czy sprawia Ci to jakąś przyjemność?Usiłujesz zrazić każdego nowego uczestnika do siebie.Przyjmujemy siebie takimi jakimi jesteśmy,ze wszystkimi wadami i zaletami.Inne uczestniczki,też jakby chciały mogłyby Ci coś zarzucić,a z grzeczności milczą,albo omijają Cię szerokim łukiem
Koniecznie chcesz mieć samych wrogów,nie warto.Lepiej żyć w zgodzie i harmonii.
Zastanów się trochę nad sobą,nie bądż taka krytyczna do wszystkiego.

6 mar 2009, o 16:15
Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość

Jolu jestes bardzo ogolnikowa.Napisalas,ze ja wszystkich i wszystko krytykuje, to lekka przesada.Nie jestem profesojonalistka,ale mam prowo do wypowiedzi,a mam na tyle odwagi aby powiedziec prawde.Ty sama doskonale widzisz co sie tu dzieje,ale wolisz milczec,to twoj wybor.Jedyne czego sie tytaj nauczylam, to tylko ,ze musze przyklaskiwac,czy mi sie podoba czy nie. Ja tak nie porafie, dla mnie biale jest biale a czarne jest czarne.Widocznie ja nie dadaje sie do tego klubu wzajemnej adoracji.Dziekuje za rade - zastanowilam sie i nie mysle,ze jestem taka krytyczna do wszystkiego. Widze tez dobre galerie i oceniam je pozytywnie.Ja zyje w zgodzie i harmonii z moim sumieniem,nie jestem zaklamana i falszywa.Poprostu taka jestem.Powiedz czy dobrze przemyslalas to : cytat "Przyjmujemy siebie takimi jakimi jesteśmy,ze wszystkimi wadami i zaletami." - no to PROSZE PRZYJMIJCIE MNIE TAKA JAKA JESTEM. Dziekuje

7 mar 2009, o 06:32

Na "Wymarzony ogród" trafiłam bo kocham swój ogród i nie mam z kim o tym porozmawiać. Dwa miesiące tu jestem. Zdążyłam się zorientować co większości się podoba. I wiem co podoba się mnie. Nie sądzę, że komentarze pod galeriami to przyklaskiwanie. Nikt nikogo nie zmusza do pozytywnych wypowiedzi. Wiem też, że to ja muszę się dostosować do tego forum a nie wszyscy do mnie. A jeżeli chciałabym coś zmienić to musiałabym to zrobić delikatnie aby nie urazić nikogo.
"Zyjemy obok siebie" tak Pindo zatytuowałaś swoją piękną galerie, mam nadzieje, że w podtekście tego tytułu jest żyjemy w harmonii.

7 mar 2009, o 09:27

Ps lubię Was wszystkie. A za co? Misiopandę za delikatność a Pindę za agresywność.

7 mar 2009, o 09:35

Przepraszam, że tak chaotycznie piszę, ale ciągle ktoś mi przeszkadza. Chciałam napisać, że wszystkich Was lubię i byłoby mi przykro gdyby kogoś zabrakło.

7 mar 2009, o 10:19

A ja moje drogie mam NADZIEJĘ, że jeśli moje galerie się komuś nie będą podobać to ewentualnie postawi 1 i komentarz złośliwy sobie daruje.Wyrosłam już ze szkolnego wieku i teraz jak chcę się czegoś nauczyć to proszę kogoś kompetentnego o pomoc i bardzo nie lubię jak ktoś mnie szkoli na siłę.Mam swój gust, swoje upodobania i tak jak ja szanuję innych chciała bym aby mnie uszanowano.Nikt tu nikogo nie zmusza do oglądania galerii które mu się nie podobają.Mnie np podobają się różne ramki ,normalne i takie czasami śmieszne , a nie robię tego bo nie potrafię \ jeszcze \ale mam zamiar się nauczyć i też się pobawić .Ponieważ w ogrodach jeszcze szaro i smutno nie tylko nie przeszkadzają mi galerie robione np z puzzli ,ale chętnie je oglądam i to po kilka razy.Czytając komentarze myślę że nie jestem odosobniona.Róbmy więc to co lubi większość, a nie jedna osoba.Pozdrawiam wszystkich zadowolonych z życia i swoich pasji.

Załączniki:
Komentarz: present na Dzień Kobiet dla wszystkich pań
IMG_5321 b.małe.jpg
IMG_5321 b.małe.jpg [ 29.4 KiB | Przeglądane 2959 razy ]
7 mar 2009, o 10:28

Właśnie podobnie jak Lusiak i być może spora większośc z nas trafilam tu po to, zeby móć porozmawiać o kwiatach, ktore cieszą, o wschodzącym słońcu, chmurach na niebie,o kocie i psie - nawet o kretach, ktore na szczęście u mnie nie ryją. Tak, że nie odbierajcie nikomu tej radości, bo być może ktoś czuje się bardzo samotny i tu właśnie szuka kontaktu z innymi miłośnikami ogrodu, niekoniecznie tego wielkiego, ale i balkonowego. Co do ocen, jestem ich przeciwnikiem - nie jesteśmy w szkole. Uważam, że zawsze ten - kto przygotowuje galerię wkłada w to swoje serce, poświęca czas i stara się, żeby było dobrze. Być może zrobię galerię na zielonym tle, bo czuję już tęsknotę za soczystym kolorem traw i młodych listkow na drzewach. Na dworze jeszcze ciągle szaro i ponuro. Planowalam dziś popracować w ogrodzie,ale od samego rana pada. Miłego dnia wszystkim

7 mar 2009, o 11:48