Teraz jest 22 sie 2018, o 01:45

ŚMIECH TO ZDROWIE-trochę humoru... 
Autor Wiadomość

Post ŚMIECH TO ZDROWIE-trochę humoru...
Z PAMIĘTNIKA POSIADACZA DOMKU W BESKIDACH ;)
"Przeprowadziliśmy się do naszego nowego domu, Boże jak tu pięknie! Drzewa wokół wyglądają tak majestatycznie. Wprost nie mogę się doczekać, kiedy pokryją się śniegiem.
14 pazdziernika
Beskidy są najpiękniejszym miejscem na ziemi! Wszystkie liście zmieniły kolory - tonacje pomarańczowe i czerwone. Pojechałem na przejażdżkę po okolicy
i zobaczyłem kilka jeleni. Jakie wspaniale! Jestem pewien, że to najpiękniejsze zwierzęta na ziemi. Tutaj jest jak w raju. Boże, jak mi się tu podoba!
11 listopada.
Wkrótce zaczyna się sezon polowań . Nie mogę sobie wyobrazić, jak ktoś może chcieć zabić coś tak wspaniałego, jak jeleń… Mam nadzieję, że wreszcie zacznie padać śnieg.
2 grudnia
Ostatniej nocy wreszcie spadł śnieg. Obudziłem się i wszystko było przykryte białą kołdrą. Widok jak z pocztówki bożonarodzeniowej. Wyszliśmy na zewnątrz, odgarnęliśmy śnieg ze schodów i odśnieżyliśmy drogę dojazdową. Zrobiliśmy sobie świetną bitwę śnieżną (wygrałem), a potem przyjechał pług śnieżny, zasypał to co odśnieżyliśmy i znowu musieliśmy odśnieżać. Kocham Beskidy.
12 grudnia
Zeszłej nocy znowu spadł śnieg. Pług śnieżny znowu powtórzył dowcip z drogą dojazdową… Po prostu kocham to miejsce.
19 grudnia
Kolejny śnieg spadł zeszłej nocy. Ze względu na nieprzejezdną drogę dojazdową nie dojechałem do pracy. Jestem kompletnie wykończony odśnieżaniem. Paskudny pług śnieżny…
22 grudnia
Zeszłej nocy napadało jeszcze więcej tego białego dziadostwa. Całe dłonie mam w pęcherzach od łopaty. Jestem przekonany, ze pług śnieżny czeka tuż za rogiem, dopóki nie odśnieżę drogi dojazdowej. Skurczy-byk!
25 grudnia
Wesołych Pieprz… Świąt! Jeszcze więcej wstrętnego śniegu. Jak kiedyś wpadnie mi w ręce ten skurczy-byk od pługu śnieżnego... przysięgam - zabije. Nie rozumiem, dlaczego nie posypią drogi solą, żeby rozpuściła to świństwo.
27 grudnia
Znowu to białe dziadostwo spadło w nocy. Przez trzy dni nie wytknąłem nosa,
z wyjątkiem odśnieżania drogi dojazdowej za każdym razem, kiedy przejechał pług. Nigdzie nie mogę dojechać. Samochód jest pogrzebany pod górą białego dziadostwa. Meteorolog znowu zapowiadał 25 centymetrów tej nocy. Możecie sobie wyobrazić, ile to oznacza łopat pełnych śniegu?
28 grudnia
Meteorolog się mylił! Tym razem napadało 85 centymetrów tego białego świństwa. Teraz to nie odtaje nawet do lata. Pług śnieżny ugrzązł w zaspie, a ten szmaciarz przyszedł pożyczyć jeszcze ode mnie łopatę! Powiedziałem mu, że sześć już połamałem kiedy odgarniałem to świństwo z mojej drogi dojazdowej, a potem ostatnią rozwaliłem o jego zakuty łeb.
4 stycznia
Wreszcie wydostałem się z domu. Pojechałem do sklepu kupić coś do jedzenia
i kiedy wracałem, pod samochód wpadł mi paskudny jeleń i całkiem go rozwalił. Narobił szkód na trzy tysiące. Powinni powystrzelać te obrzydliwe jelenie. Że też myśliwi nie rozwalili wszystkich w sezonie!
3 maja
Zawiozłem samochód do warsztatu w mieście. Nie uwierzycie, jak zardzewiał od tej paskudnej soli, którą posypują drogi.
18 maja
Przeprowadziłem się z powrotem do miasta. Nie mogę sobie wyobrazić, jak ktoś kto ma odrobinę zdrowego rozsądku, może mieszkać na jakimś za-du-piu w Beskidach."

24 lut 2010, o 18:12
Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość

Post Re: ŚMIECH TO ZDROWIE-trochę humoru...
Wspaniałe!
Uśmialiśmy się z mężem do łez!! :lol: :lol: :lol:
Idealnie odzwierciedla nasze zmagania z zimą w małym miasteczku na skraju Puszczy Białowieskiej. Dzięki za te chwile wspaniałego humoru, samo zycie. :)

1 mar 2010, o 12:17

Ja również uśmiałam się do łez. Dzięki

2 mar 2010, o 09:45

Wesołe opowieści uśmiech sam się ciśnie na usta.

2 mar 2010, o 16:14

:D Zdjęcie niezbędnika do szkoły.Wyspany uczeń lepiej pracuje

Załączniki:
z5889873O.jpg
z5889873O.jpg [ 29.23 KiB | Przeglądane 2619 razy ]
2 mar 2010, o 20:53

Joluś, skąd wytrzasnęłaś ten fantastyczny zestaw? :)
Muszę powiadomić wszystkie znajome - matki - które mają dzieci w wieku szkolnym, żeby zapoznały się z tym niezbędnikiem dla ucznia - z pewnościa sie przyda ;)

11 mar 2010, o 00:41

:lol: :lol: Iwonko!
Szukając czegoś w internecie znalazłam taki interesujący zestaw dla ucznia.

Załączniki:
smieszne_fotki_11.jpg
smieszne_fotki_11.jpg [ 41.57 KiB | Przeglądane 2612 razy ]
11 mar 2010, o 13:57