Teraz jest 17 sty 2018, o 07:01

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Jakie oświetlenie do ogrodu? 
Autor Wiadomość

Post Jakie oświetlenie do ogrodu?
Chodzi mi o jakieś efektowne oświetlenie do ogrodu, a właściwie w pobliżu tarasu, gdzie często latem siedzimy długo. Nie wiem, czy zdecydować się na kinkiety czy lepiej na lampy stojące. Oba typy są super - oglądałam je już np. tu: http://swiatswiatla.pl/ i chyba bardziej podobają mi się stojące. Pytanie tylko, z którymi jest mniej roboty przy podłączaniu?

8 kwi 2013, o 16:31
Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość

Post Re: Jakie oświetlenie do ogrodu?
zleć to jakiemuś facetowi:)

13 kwi 2013, o 08:26

Bardzo modne w ostatnim czasie są takie naświetlacze led:
perfektmarket.pl/naswietlacze-led-cat-9.html
Pozwolę sobie dać adres sklepu, w którym możesz przejrzeć sobie ofertę. Efekt w ogrodzie bardzo fajny. Poniżej na zdjęciu możesz zobaczyć jak to mniej więcej wygląda. Oświetlenie takie jest jednocześnie energooszczędne tak więc nie powinnaś stracić fortuny na montaż.
Obrazek

Ostatnio edytowano 2 lut 2015, o 09:41 przez koniczka, łącznie edytowano 1 raz

25 lis 2014, o 13:16

Ja również jakiś czas temu szperałem sobie po sklepach internetowych w poszukiwaniu ciekawego oświetlenia szczególnie,że wiele z nich oferuje obecnie wyprzedaże z uwagi na porę roku.
Wiosną i latem jest zdecydowanie drożej ;)
Wracając do tematu ciekawe oświetlenie ogrodowe jest tutaj: http://ledco.pl/ Chodzi mi o kule widoczne na zdjęciu poniżej. Wprawdzie nie jest to najtańsze rozwiązanie z tego co wiem jednak bardzo wpadły mi w oko i zastanawiam się czy sobie takich nie zamówić.
Obrazek

23 gru 2014, o 14:05

Latem zdecydowanie najlepiej jest zainwestować w lampy solarne,moim zdaniem są bardzo ciekawe i zapewniają optymalne źródło światła. Pytanie co zimą,tutaj polecam lampę zewnętrzną z czujnikiem ruchu.

8 sty 2015, o 18:22

Cześć, super genialne rozwiązanie.
Pytanie - czy to miałoby być po co, żeby zaoszczędzić na niewłączaniu światła np sufitowego?
Przecież i tak warto widzieć gdzie się idzie.
Ja Ci mogę tylko powiedzieć, że ja mam na zewnątrz schody oświetlone ledem, ale to po prostu mam po to, żeby nie spaść. Ale to mam i tak "na pstryczek" a nie z czujnikami.
Cuś takiego Obrazek
Można to kupić z metra, my potrzebowaliśmy dosłownie 1,5 metra, więc wymontowaliśmy z czegoś takiego
Obrazekfoto
Także, możesz poszukac tak oszczędności.
Pozdrawiam

17 lut 2015, o 19:56

Wszystko zalezy od koncepcji jaką prtzyjmiemy,nie mniej jednak wydaje mi się,że lampy solarne również bardzo dobrze się tutaj sparwdzą i spełnią swoją rolę w szczególnosci latem.

29 mar 2015, o 11:36

A ja bym tego nikomu nie zlecał a poczytał trochę na ten temat bo ciągle zmieniają się trendy ogrodowe i sam to zrobił. W tamtym roku dokupiłem oświetlenie ogrodowe do oczka wodnego oraz pochodnie i lampiony a inspirowałem się tymi poradnikami http://www.obi.pl/pl/guides/garden-and- ... index.html

25 kwi 2015, o 11:50

Ja w tym roku kupiłam kilka solarnych lamp do ogrodu. Dokładnie takich http://rolmarket.pl/product-pol-6991-Og ... 99840.html. Mimo, że są raczej klasyczne, bez żadnych udziwnień, to w ogrodzie wyglądają bardzo ładnie.

17 wrz 2015, o 11:05

Mi jak chodzi o lampy ogrodowe podobają się takie latarnie stylizowane trochę na klimaty vintage. Coś na przykład w tym stylu: http://www.lampy.pl/3-punktowa-latarnia-Eddie-IP44.html ale wiadomo, że do ogrodu w nowoczesnym stylu takie latarnie raczej nie będą pasować.

15 lut 2016, o 22:20
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona