Teraz jest 23 cze 2018, o 08:10

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 99 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona
Moje Hobby 
Autor Wiadomość

Post Re: Moje Hobby
Bardzo ładne ludziki, a z jakiego drzewa robisz?

12 sty 2009, o 08:44
Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość

No proszę, potrzeba jednak tu troszkę zachęty od czasu do czasu (tylko że zanudze Was tymi serwetkami) i poznajemy zupełnie inne oblicza naszych ogrodniczek, są wszechstronne. :o Fajne rzeżby, w tej chwili akurat słonce odbija mi się w ekranie, wyglądają że z drewna. A może używasz innej materii? Pozdrawiam i odwiedzaj od czasu do czasu ten wątek ze swoimi pracami. :) :)

12 sty 2009, o 10:44

czy te rzeżby robisz w drzewie,bo nie bardzo widzę na ekranie.Bardzo lubię takie drewniane figurki.Widzę,że nasze ogrodnicze bractwo ma bardzo szerokie zainteresowania i właściwie umie wszystko robić.Poprzez serwetki Marysi,które podziwiam,są śliczne .Tak prawdę powiedzieć ta co Ci nie wyszła bo ma falbanki też ma swój urok jest inna.Stroiki,poduszki,zbiory,obrazy.Czy jest coś co nie potraficie robić dziewczyny?Super trzeba mieć jakieś zajęcie w życiu i wypełniony czas tym co się lubi robić.Wtedy człowiek wie,że żyje pełnią życia.Nigdy nie rezygnujcie ze swoich marzeń nawet tych najmniejszych.Jesteście wspaniałe

12 sty 2009, o 14:56

Rzeźbię w lipie bo miękka i "podpowiada" co można zrobić z danego kawałka, a że w mieście sporo takiego drzewa i cięte często bo zarastają to i surowca nazbierałam troszeczkę bez szkody dla przyrody. Dzięki za miłe słowa, pozdrawiam wszystkich.

Załączniki:
Komentarz: a ta pilnuje ogródka.
IM000097-sowa.JPG [224.49 KiB]
Pobrane 231 razy
12 sty 2009, o 20:35

Bardzo ładna kompozycja, proszę, pokaż więcej swoich skarbów :D

12 sty 2009, o 21:34

Muszę zrobić jakieś ładne fotki, żeby wydobyć z nich coś więcej niż tylko drewno, ale na pewno się pochwalę, a tym czasem ......................

Załączniki:
Komentarz: ogarek w beczce
IM000205.JPG [71.63 KiB]
Pobrane 210 razy
15 sty 2009, o 21:12

Tsugo dobrze Ci to idzie,mnie sie podoba.Ja czepiam sie wszystkiego,ale jeszcze nigdy nic nie wyrzezbilam.Udalo mi sie namalowac maly obrazek, bo potrzebowalam cos na sciane do nowo wyremontowanej sypialni,Teraz moje dzielo wisi u corki , bo sypialnie mam juz inna. Dostalo nowa piekna oprawe ,sami zobaczcie.Ja bardzo lubie malowac,ale jak narazie to nie mam czasu. Zawsze jest duzo ciekawych rzeczy do zrobienia, a malowanie moze poczekac, kiedy juz nie bede miala tyle energii.

Załączniki:
Kot w oknie.jpg [82.94 KiB]
Pobrane 203 razy
16 sty 2009, o 08:46

Jasiu, Jesteś wielka! Wszystko co robisz jest na najwyższym poziomie, masz fantazję,wyobrażnię i poczucie estetyki no i charakterek też ( mam na myśli odwagę w wypowiadaniu własnego zdania) :lol: :lol: :lol: nie da się ukryć! Za to Cię podziwiam bo sama mam charakter myszy co to siedzi pod miotłą. :lol: :lol: Serdeczne zimowe pozdrowienia Ci przesylam.

16 sty 2009, o 10:48

Witam,
kolejny raz sobie podziwiam prace klubowiczek - podobają mi się figurki z lipowego drzewa -Tsugi, zbiory Berty są imponujące, kompozycje Evigen bardzo dekoracyjne, a chętnie bym zobaczyła obrazy,obrazeczki- Haliny.
Jeśli kogoś nie wymieniłam, to bardzo przepraszam, ( sporo tu tego) ale wszystkie Wasze dzieła obejrzałam - są bardzo efektowne i ciekawe.

12 mar 2009, o 02:13

Witam Was sedecznie , miło mi że serwetka się Wam podoba. Wstawiłam ją tu w powiększeniu ze względu na Azalię ponieważ chciała zobaczyć inne i nie mogła znależć tego wątku. Serwetka nie usztywniona i nie naciągnieta, idzie do szuflady. To takie moje dwa w jednym(czasie), jak oglądam swój serial to zajmuję ręce. Serwetka może wydawać się laikowi skomplikowana ale jest bardzo prosta. Pozdrawiam Was serdecznie i oby do wiosny!!!! Ja pewnie zdążę udziergac jeszcze jedną :lol: :lol: :lol:

Załączniki:
Komentarz: .........................
IMG_1888-1.JPG
IMG_1888-1.JPG [ 123.13 KiB | Przeglądane 907 razy ]
19 mar 2009, o 12:57
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 99 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona