Teraz jest 15 gru 2018, o 06:24

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 100 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Następna strona
Moje Hobby 
Autor Wiadomość

Post Moje Hobby
Wiem że większość zarejestrowanych tu osób to pasjonaci ogrodnictwa, miłosnicy przyrody i fotografowie. Ale sezon się konczy i nadchodzą długie zimowe wieczory. Czym zajmujemy się jeszcze oprocz prowadzenia domu, oglądania telewizji i oczywiście zgłębiania tajników komp.? Napewno są wsród nas osoby uzdolnione artystycznie lub manualnie. Może ktoś np maluje , rzeżbi, tka, szydełkuje, haftuje, pisze wiersze , kolekcjonuje różne rzeczy itd itp. Moglibyśmy to forum wykorzystać na przedstawienie swoich zainteresowań,pasji. Myslę ze byłoby to ciekawe poznać się również od tej strony i pomogłoby zapełnić trochę czasu zanim znów wyruszymy do naszych zielonych "edenów" wraz z pierwszą jaskółką. Co o tym myślicie?

6 lis 2008, o 12:49
Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość

Post Re: Moje Hobby
Bardzo mi sie podoba Twoja propozycja.Ja co prawda mam lato przed soba,ale jak jest 42 stopnie to siedzi sie w klimatyzowanum domu i cos tam dlubie. Ja jestem zawsze zajeta, bardzo lubie prace reczne. Teraz robie kolekcje zabawek dla mojego wnuka ,ktore wysle mu na Boze Narodzenie.Bedzie mial juz osim miesiecy i to jego pierwsza choinka. Zabawki zrobione sa z materialu i wypchane specjalna wata.Mozna je prac , ozdobic choinke. Sami zobaczcie, juz prawie skonczylam.Uszylam 5 malenkich poduszeczek do zabawy w kojcu i 9 wypchanych zabawek ,ktore mozna powiesic na drzewku.Mam nadzieje,ze kiedys bede miala wnuczke,to dopiero bedzie radocha moc co robic dla niej.

Załączniki:
Dla Smuela.jpg [150.14 KiB]
Pobrane 1189 razy
6 lis 2008, o 14:20

Jestem pełna podziwu dla Twoich zdolności manualnych.Ja nigdy nie miałam drygu do prac ręcznych.Piękne rzeczy zrobiłaś dla swojego wnuczka

6 lis 2008, o 15:33

Do białejakacji. Sądzę ,że masz całkiem dobry pomysł na wypełnienie długich zimowych wieczorów.Napiszmy co nas interesuje,czym się zajmujemy.Poznamy się bliżej.Tyle czasu już jesteśmy razem,a mało o sobie wiemy,oprócz tego,że kochamy ogrody.Teraz nastał czas przerwy ogrodowej,więc napiszmy czym się zajmujemy.Brawo za pomysł.

6 lis 2008, o 15:38

Cieszę się że chwyciło, bo troszkę miałam obawy. Ja też nie mam zdolności artystycznych Misiupando, ale wystarcza mi na tyle cierpliwości że znając oczko łańcuszka, słupek i półsłupek oraz mając wzór dostępny w dziesiątkach tego typu wydawnictwach czasem coś mi się uda. Narazie przedstawie Wam jedną serwetkę, póżniej zrobię jakieś inne zdjęcia. Musimy nasze ciekawostki rozłożyć w czasie żeby wystarczyło nam na całą zimę, hehe. Kiedy to robię? Najczęściej przy oglądaniu serialu. Tam nie muszę śledzić akcji, wystarczy zerkać i słuchać. I jestem zadowolona z siebie bo i serial obejrzalam i czasu nie zmarnotrawiłam.

Załączniki:
Komentarz: Tak mniej więcej wygląda to co robię
124-2491_IMG.JPG [244.32 KiB]
Pobrane 1172 razy
6 lis 2008, o 16:17

Pindo, przepiękne są Twoje prace. Napisz nam z czego to robisz, zbierasz wcześniej skrawki materiałów, wstążeczki itd, a może kupujesz jakies gotowe zestawy w pasmanteriach, skąd czerpiesz wzory?, a może to są Twoje własne pomysły? Naprawdę piękne. Widzę ze jeszcze nie raz nas zaskoczysz.

6 lis 2008, o 16:27

:D Marysiu zawstydzasz mnie ja nawet nie mam pojęcia jak taką serwetkę zrobić,a Ty mówisz,że to nic trudnego.Kiedyś w dawnych czasach,jak dzieci były małe,robiłam im sweterki na drutach,bo nic nie można było kupić.Teraz niestety moje oczy nie pozwalają mi na takie prace.Piękne zrobiłaś serwetki,bardzo mi się podobają.Wyślę Ci dzieło wykonane z koralików[nie przeze mnie]może do czegoś Ci się przyda

Załączniki:
Komentarz: to też było wykonane z pięknych malutkich koralików
244.JPG [89.12 KiB]
Pobrane 1118 razy
Komentarz: tą ozdobę zobaczyłam na szyi młodej dziewczyny w imitacji wioski indiańskiej
243.JPG [252.47 KiB]
Pobrane 1105 razy
6 lis 2008, o 18:23

Zgłaszam się tu bo mam ich dużo. Najbardziej "poważne" to genealogia.Całą poprzednią zimę wprowadzałam swoje drzewo do programu komp,dołączam kwiatowe zdjęcia- moja babcia,

Załączniki:
kap 14.jpg
kap 14.jpg [ 19.23 KiB | Przeglądane 3050 razy ]
6 lis 2008, o 18:57

Do Pindy
Przepiękne zabawki zrobiłaś. Bardzo mi się podobają

6 lis 2008, o 19:21

Nie mam aż takich zdolności jak bialaakacja, ale też zimowe wieczory spędzam na oglądaniu seriali i nie marnując czasu robię na drutach. Zaczynam od robienia kolejnej czapki i szala, bo uwielbiam mieć coś na głowie. Kieyś robiłam sporo rzeczy dla swoich synów i siebie. Teraz moi panowie nie chcą mojej roboty. Wolą sobie kupić w sklepie.
Pomysł na prezentację swojego hobby podoba mi się

6 lis 2008, o 19:27
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 100 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Następna strona