Teraz jest 22 paź 2018, o 18:05

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 35 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Projekt ogrodu 
Autor Wiadomość

Post Re: Projekt ogrodu
U mnie projektowaniem i założeniem ogrodu zajęła się firma Atrium Ogrody z Wrocławia. Efekt oceniam bardzo pozytywnie. Można powiedziec, że mam teraz swój wymarzony ogród :D Szczegolnie podoba mi się to, że mam teraz miejsce na wypoczynek, ale też mały ogródek warzywny, którym mogę się zajmować :)

12 gru 2016, o 15:57
Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość

Grzegorz.B napisał(a):
Rzeczywiście ciekawy, zwłaszcza to jak fajnie okala te deski. Szkoda jednak że z ładnym trawnikiem jest tyle roboty :/

A propo desek, To warto zastosować deskę kompozytową albo drewno egzotyczne do urządzenia ogrodu, np. do budowy tarasu albo altany :) ja zastosowałam kompozyt, i bardzo jestem z niego zadowolona :) wygląd drewna a właściwości tworzywa sztucznego.

22 gru 2016, o 13:06

Moi sąsiedzi zrobili super ogród przy współpracy z akademiazieleni.pl, teraz ja też się skusiłem i mamy już wypracowany fajny projekt, na wiosnę mają zacząć robotę, polecam, profeska :)

18 sty 2017, o 12:54

W kwestii aranżacji ogrodu, zaufałbym profesjonalistom, a przynajmniej lepiej rozeznałbym się w temacie.

3 lip 2017, o 11:57

Moim zdaniem lepiej jest zaufac profesjonalistom i miec cos pewnego. Ja dalam sie namowic znajomym na firme tworzaca projekty ogrodów w Białymstoku (proogrod.pl) i do dzisiaj im za to dziekuje. Ogrod mam jak z bajki, a wiem, ze sama bym tego nigdy nie osiagnela

5 lip 2017, o 23:24

To u mnie w Krakowie zakładaniem ogrodów zajmuje się firma lukas-garden.pl. Projektowali i zakładali mi ogród wokół domu i muszę przyznać, że wykonali kawał mega roboty. Dla kogoś kto się na tym zupełnie nie zna tak jak ja taka firma to zbawienie :)

27 lip 2017, o 20:15

Akurat w tym przypadku mam podobne zdanie i również uważam, że dobrą opcją będzie powierzyć wykonanie, projekt ogrodu profesjonalistom z doświadczeniem. Dzięki temu mamy pewność, że wszystko będzie tak jak tego chcemy. W kwestii ceny to ustalana jest ona już indywidualnie.

24 kwi 2018, o 09:21

Zaprojektowanie swojego ogrodu zleciłem firmie Ponadczasowe Ogrody z Krakowa. Posiadam nie duży ogródek, ale kocham w ciepłe dni spędzać cza na świeżym powietrzu bawiąc się z dziećmi lub wypoczywać na leżaku. Ogród został zaprojektowany w sposób przytulny, z dużą ilością kolorowych kwiatów i krzewów. Jestem bardzo zadowolony zarówno z projektu jak i wykonania ogrodu. Jeżeli ktoś potrzebuje solidnej firmy zajmującej się projektowaniem i zakładaniem ogrodów to polecam: https://ponadczasowe-ogrody.pl/

Ostatnio edytowano 20 cze 2018, o 09:29 przez M4ci3k, łącznie edytowano 1 raz

24 maja 2018, o 11:40

Jeśli chodzi o polecenie dobrych projektantów ogrodów w Małopolsce to ja z całego serca polecam Garden My Love. Są świetni i bardzo profesjonalni. Nie spodziewałam się, że mój ogród może tak ładnie wyglądać ;)

7 cze 2018, o 14:12

Ja korzystałam z wykonania projektu przez Pracownię Aranżacja. Pani Ania, która jest właścicielką ma ogromną wiedzę, doświadczenie i super pomysły. Mój wybór to była bardzo dobra decyzja. Co prawda Pracownia przeniosła się do Warszawy, a wcześniej działali w Szczecinie, ale wykonują projekty zdalnie na terenie całego kraju i ja własnie z takiej opcji skorzystałam. Super szczegółowy projekt dostałam, już nie mówiąc o pomyśle i funkcjonalności. Naprawdę polecam. Na ich stronie można zobaczyć dotychczasowe projekty i realizacje z nich powstałe. Podsyłam link pracownia-aranzacja.pl

16 cze 2018, o 19:36
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 35 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona