Teraz jest 18 cze 2018, o 00:03

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Lampy solarne led. 
Autor Wiadomość

Post Lampy solarne led.
Witam,

Już kiedyś zadeklarowałem się, że kupię i przetestuję lampki solarne ledowe. Żona napaliła się na niebieskie więc nie miałem wyboru. Poszukałem i zakupiłem. Chodziło mi tylko i wyłacznie o lampki zasilane solarnie. Ogród mam dość spory + oczko dlatego nie uśmiechało mi się puszcać kabel do choinki która jest przed domem. Znalazłem lampki solarne: formentor.pl/46-lampki-solarne-everbright-50-led

Polecam. Fajna sprawa. Nie ma zabawy z kablami, zapalają sie same bo mają wbudowany czujnik zmierzchu. Ciekawe jest też to, że można je ładować również z komputera, jeśli ktoś chciałby używać ich wewnątrz lub doładować.

30 lis 2012, o 15:04
Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość

Post Re: Lampy solarne led.
Ale jak, tzn ten komputer też zasilany solarnie, bez kabla? Czy to jakieś bezprzewodowe połączenie ma? Ja uważam, że same lampy solarne, to za mało na oświetlenie ogrodu - zwłaszcza jak leje deszcz i słońca tydzień nie ma. To wtedy jednak jest dobrze mieć jakieś lampy zapasowe (tradycyjne oświetlenie zewnętrzne) na tzw kabel jak to mówisz. Lepiej tak niż ciemności.

12 sty 2013, o 13:01

Witam,

Lampki podłącza się do komputera za pomocą kabla usb. I wtedy się ładują. Jeśli chodzi o ośiwetlenie ogrodu to pozwole się nie zgodzić. Myślę, że takimi lampkami spokojenie można oświtlić sobie ogród, a na pewno ograniczć rachunki. Technologia też idzie do przodu i lampy solarne są coraz wydajniejsze. Podjazd oświetliłem sobie kostką solarną formentor.pl/oswietlenie-solarne/54-kostka-brukowa-zasilana-solarnie
i działa be zarzutu nawet teraz.Co prawda nie świeci całą noc, bo faktycznie zimą szybko robi się ciemno. Ale te 7-8 godzin świeci. Jak jest pochmurny dzień też się ładuje, ale wolniej. Tradycyjne oświetlenie jest dobre jak ktoś ma małą działkę i potrzebne mu 2-4 lampy. Jeśli chodzi o to oświetlenie solarne to plus jest taki, że nie trzeba ciągnąć kabli i lampki nie pobierają prądu.
Generalnie jest to temat warty uwagi.

23 sty 2013, o 21:12

Mogę polecić oświetlenie zewnętrzne w postaci lampy solarnej. Czas ładowania 6-8godz. w słońcu, czas świecenia 3-5godz.

14 mar 2013, o 11:52

Wygląda bardzo fajnie ta lampa - prosty wzór a naprawdę ładny:)

13 sie 2013, o 08:20

u mnie mam w ogrodzie wbite juz ładne kilka sezonów i do dzis działają. Trochę swiatla dawają, byle się nie potknąć w nocy. :)

22 sie 2013, o 00:06

To jest bardzo dobra rzecz, nawet tania, ale chyba te płytki słoneczne są jakieś tańsze niż w przypadku kolektorów do wytwarzania energii.

6 lis 2013, o 20:34

Lampy solarne jak najbardziej do ogrodka szczególnie. Tylko, że takie małe to jedynie delikatna ozdoba.
Warto ustawić sobie prawdziwą solarną lampę taką parkową jak ta tutaj.

Obrazek

9 lip 2016, o 14:16

Lampy ledowe to bardzo dobre rozwiązanie, lubię bardzo dobrze oświetlone przestrzenie :) Myślę, że świetne byłyby także u mnie, ponieważ moja rodzina ćwiczy street workout lepiej by im się wykonywało zadania :)

13 lip 2016, o 14:13

O, tylko pozazdrościć takiego hobby. Sam też bardzo cenię sobie wszelkie zalety oświetlenia LED . Co więcej nawet od jakiegoś czasu zastanawiam się, po jakie produkty sięgnąć, aby oświetlając altankę, nadać jej fajny charakter i mój wybór najprawdopodobniej padnie na tego typu girlandy ogrodowe od AMLED amled.pl/pl/c/Girlandy-OGRODOWE/548 . Jestem bardzo ciekaw, jak będą się prezentowały po włączeniu:)

31 lip 2016, o 13:50
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona