Teraz jest 11 gru 2018, o 21:14

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Meble ogrodowe - co istotne? 
Autor Wiadomość

Post Re: Meble ogrodowe - co istotne?
Nikt nie udzieli jednoznacznej odpowiedzi jakie meble wybrać.
Wybór odpowiednich mebli jest bardzo ważny i zależny od wielu czynników:

*zapotrzebowanie (potrzebujesz małego stolika i 2 krzeseł aby wypić kawę, czy wielkiego stołu, by organizować spotkania całej rodziny?

*Jaki styl mebli pasuje do Twojego ogrodu (meble drewniane, ratanowe)

*Twojego własnego gustu

Pamiętaj jednak, że niezależnie jakie meble wybierzesz, należy je odpowiednio zabezpieczać, aby przetrwały wiele lat

20 lis 2015, o 02:01
Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość

Zależy, jaki styl zycia preferujesz. Jeśli chodzi jedynie o wypoczynek, bez żadnych imprez, to jakieś fotele, fotele bujane, huśtawki. Jesli nastawiasz sie na gości, to koniecznie stół, krzesła, parasol albo altana. Wszystko zależy od prefernecji. Przy basenie z kolei przydadzą się leżaki :)

27 gru 2015, o 21:09

kinkiet napisał(a):
Chcemy zamówić meble ogrodowe - co powinien zawierać zestaw to raz, i ile powinien kosztować, aby nie okazało się, że po jednym sezonie nadaje się do wyrzucenia na śmieci?

Wiele zależy od stylu w jaki celujesz. Dla przykładu; żona wzięła mnie na poważną rozmowę; zażyczyła sobie wypoczynek ogrodowy ;-) I z rozmowy wynikało że chodzi tak naprawdę o wymianę starych plastikowych wyblakłych krzeseł i stołu na coś nowego, najlepiej drewnianego. Jako że podoba nam się minimalizm i surowy styl, to pomyślałem że z pomocą kumpla z pracy taki zestaw zrobię z nowych palet :-) Kolega robił w zeszłym roku stolik kawowy wiec wie co i jak. Dorobienie 2 prostych foteli nie będzie dużo trudniejsze. Kupiłem wkręty, łączniki, mniejsze kątowniki w hurtowni w Poznaniu na Reglowej. Przez kumpla kupiłem kilka nowych palet, kilka desek u stolarza, kumpel zrobił szkice - dzięki nim było łatwiej. U szklarza dostałem szybę na stolik pod wymiar. Ważne - trzeba dobrze oszlifować krawędzie - zwłaszcza narożniki. Kuzynka krawcowa dorobiła grube poduchy z takiego materiału coś jak worki lniane. I po godzinach, wspólnymi siłami i bez wiedzy mojej kobiety, udało się. Zastanawiam się czy nie dorobić małych kółek obrotowych (np z Promagu). I ten zestaw bardzo bardzo nam odpowiada. A dla mnie to najlepsze meble ogrodowe na świecie :-)

15 sty 2016, o 16:35

Według mnie na początek powinniśmy zadać sobie pytanie, jakie meble ogrodowe będą pasowały do naszej przestrzeni. Może takie w stylu vintage, prowansalskim ,nieco romantycznym, wykonane z wikliny? A może bardziej podobają nam się nowoczesne, proste formy? Ciekawe wskazówki na temat mebli ogrodowych znalazłam na tym blogu ogrodniczym.

24 lut 2016, o 15:27

Ja mogę polecić rolety montowane na ściane takie jakby patio coś w ten deseń knall.co.uk/c173,Patio-awnings Bardzo fajne i dają fajny cień i zawsze można coś takiego schować.

24 mar 2016, o 14:56

Ja lubię meble , które się fanie komponują z drzewami, czy np budową tarasu, np dfrewno czy też metal itp.

24 mar 2016, o 16:06

Ja zdecydowanie wybrałbym coś modnego ale prostego. Pasują mi takie nowoczesne stoły designerskie takemehome.pl/7-stoly-i-biurka do tego jakieś krzesła i wymarzony taras gotowy. Nie lubię przepychu ani rzeczy, które za bardzo rozpraszają uwagę. Dlatego chciałbym taras bez zbędnych dodatków i przytłaczających ozdób (nawet w postaci roślin), bo w takim miejscu nie potrafię odpocząć. W takim minimalistycznie wyposażonym miejscu kawa może smakować wyśmienicie, szczególnie, gdy za oknem taka ładna wiosna! :)

4 kwi 2016, o 11:00

Ostatnio bardzo dobre są stylowe zestawy kawowe. Sam ostatnio taki nabyłem do ogrodu i jestem zadowolony ja i goście też:) Także polecam sprawdzić.

31 maja 2016, o 09:05

Nie ma nic lepszego niż komfortowe meble w ogrodzenie. Ja mogę się pochwalić, że kupiłam ostatnio świetny leżak stąd redcoon.pl/c07150000-Meble-ogrodowe, w promocji, zaoszczędziłam ponad 300 zł a sprawdza się idealnie, warto zobaczyć też inne rzeczy, bo to nie była pierwsza, którą mam z tego sklepu. Taki relaks, szczególnie teraz, przy takiej pogodzie to coś wspaniałego.

16 cze 2016, o 10:57

Myślę, że najlepszym wyborem będą drewniane meble. Niestety na takie meble trzeba wydać kilka tysięcy. Poszukaj w internecie może uda Ci się znaleźć jakieś promocje.

15 maja 2018, o 07:22
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona