Teraz jest 17 sty 2018, o 06:50

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Meble ogrodowe - co istotne? 
Autor Wiadomość

Post Meble ogrodowe - co istotne?
Chcemy zamówić meble ogrodowe - co powinien zawierać zestaw to raz, i ile powinien kosztować, aby nie okazało się, że po jednym sezonie nadaje się do wyrzucenia na śmieci?

14 lut 2013, o 16:05
Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość

Post Re: Meble ogrodowe - co istotne?
Nie ma czegoś takiego jak, ile powinien kosztować. Cena to rzecz względna i zależy od wielu czynników. Ale generalnie na zestaw trzena przeznaczyć kilka tysięcy złotych. Powinny cie interesować przede takie materiały jak technorattan czy drewno - są zdecydowanie najstabilniejsze, ale również najdroższe.

15 lut 2013, o 18:53

Hmm... właśnie myślałem nad drewnianymi meblami ogrodowymi, ale problemem mogą być tutaj wysokie ceny. Znalazłem za to zestaw rattanowy, który już cenę ma przyzwoitą - http://www.m3.pl/p6192,zestaw-mebli-ogr ... ntura.html Myślicie, że coś takiego będzie wystarczające?

18 lut 2013, o 16:00

Polecam stronę www.rattanart.pl Mają tam duży wybór donic, meble, pergoli, leżaków i innych. Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Polecam:)

31 mar 2013, o 22:28

Mi osobiście podoba się drewno. Dobrze wykonane i zaimpregnowane będą służyć latami. Faktycznie też technoratan to dobry materiał.

23 lip 2013, o 10:04

A i jeszcze na co zwrócić uwagę, to na to aby jednak jak kupować ławkę to z oparciem ale najlepiej wybrać krzesła, wtedy jest większy komfort.

23 lip 2013, o 10:06

Tutaj się zgodzę z ofioną krzesła na pewno dają dużo większą mobilność jeśli chodzi o ogród, chyba, że ktoś ma taras i wyznaczone miejsce, w którym wiadomo, że to będzie mogło sobie stać cały sezon najlepiej jak jest zadaszone, chociaż gąbki przeważnie są zdejmowane, więc z tym nie powinno być problemu. W zasadzie bardzo dużą ofertę mebli ogrodowych czy to krzeseł czy kanap mają w iCasa szczegóły tutaj Akurat tą firmę wypatrzyliśmy w weekend na targach w Gdańsku bardzo fajne i przyciągające uwagę stoisko mieli.

22 maja 2014, o 21:14

Bo tak naprawdę, każdy lubi co innego. Jedni wolą komplety składające się ze stołu i krzeseł, zachęcające do wieczornych spotkań, a inni sofy lub narożniki, pozwalające na błogie lenistwo w upalny dzień.
Obrazek
Obrazek
(źródło zdjęć: Ogrodolandia.pl)

3 cze 2014, o 18:14

Moim zdaniem najlepiej pod gołym niebem sprawują się tradycyjne meble drewniane - solidne oraz wytrzymałe. Mamy wtedy pewność,ze będą nam dobrze służyły.
Zerknijcie sobie tutaj:
najtaniej.co/szukaj/pozostale-meble-ogrodowe/
Na stronie znajduje się porównanie mebli ogrodowych ze wszystkich sklepów w sieci dlatego też nap ewno o wiele łatwiej będzie Wam zdecydować się na coś konkretnego dla siebie.
Warto jest sobie zrobić pewne porównanie ponieważ barzo podobne zestawy często znajdują się w kilku miejscach w różnych cenach tak więc warto jest trochę zaoszczędzić.

13 sie 2014, o 10:39

Istone jest, ile czasu chcesz przeznaczyć na pielęgnację mebli, czego potrzebujesz w zestawie, czy będziesz chciał mieć komplet do wypicia kawy czy do biesiady rodzinnej. Czy do twojego ogrodu pasuje drewno, metal czy technorattan, a może jeszcze coś innego. Co tobie się podoba? Jednoznacznej odpowiedzi nikt nie jest w stanie udzielić, bo każdy ma inny gust. Mi na przykład podobają się duże narożniki z technorattanu, natomiast do mojego ogrodu pasują małe, lekkie meble ze stali. Nie wstawię sobie na taras takiej sofy, bo niec innego mi na niego nie wejdzie, za to może skuszę się na jakąś fajną huśtawkę technorattanową, schowaną w cienistym kątku pośród drzew. Zanim zdecydowałam się na swoje meble, obejrzałam tysiące sklepów i hurtowni, te moje upatrzyłam na Ogrodolandia.pl, wyczekałam do czyszczenia magazynów i mam, po niższej cenie.

30 sie 2014, o 22:07
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona