Teraz jest 24 maja 2018, o 13:47

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Moja prośba do redakcji 
Autor Wiadomość

Post Moja prośba do redakcji
wpis zlikwidowano

Ostatnio edytowano 6 lut 2009, o 20:57 przez Puchatek, łącznie edytowano 2 razy

2 lut 2009, o 10:02
Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość

Post Re: Moja prośba do redakcji
Szanowny Puchatku,
Istnieje możliwość zablokowania dostarczania prywatnych wiadomości od wybranego użytkownika. W tym celu należy po zalogowaniu się w serwisie i przejściu na strony Forum, w menu górnym Forum wejść w zakładkę "...nowych wiadomości", a następnie kliknąć w lewym menu na link <<Zasady, foldery i ustawienia. Teraz w polu Dodaj nową regułę należy wybrać z listy rozwijalnej Nadawca i kliknąć na Dalej, potem wybrać w liście rozwijalnej "jest" i znów kliknąć na Dalej, potem wpisać nick użytkownika, od którego nie chcemy otrzymywać PW i znów kliknąć na Dalej, potem z listy rozwijalnej wybrać Usuń wiadomość i na koniec kliknąć Dodaj regułę. Po dodaniu takiej reguły wiadomości wysłane od użytkownika, którego nick został wpisany w regułę, będą usuwane.
Pozdrawiamy
Redakcja

2 lut 2009, o 12:37

wpis zlikwidowano

Ostatnio edytowano 6 lut 2009, o 20:57 przez Puchatek, łącznie edytowano 2 razy

2 lut 2009, o 13:13

W naszym serwisie komentarze pod artykułami, galeriami, wpisami w dziale Warto zobaczyć mogą dodawać wszyscy użytkownicy, nie tylko zarejestrowani.
Pozdrawiamy
Redakcja

2 lut 2009, o 13:37

niemniej jednak ma się wrażenie,że niektóre niezarejestrowane osoby "chodzą na smyczy" zarejestrowanych użytkowników.ja również doświadczam tej,jak to napisałaś,"niechęci".

2 lut 2009, o 19:13

Puchatku, nie rób tego. Nie "znikaj"... Kiedy żegnałam się na jakiś czas z Klubem, okazałaś mi wiele wsparcia. klub bez Ciebie nie będzie już taki sam. Nie podejmuj takich decyzji w rozżaleniu.. Nie może być tak, że przez czyjś brak elementarnej kultury odchodzą takie osoby, jak Ty. Dla mnie jesteś prawdziwą Przyjaciółką, mimo dzielącej nas różnicy wieku, odległości, spotkań jedynie virtualnych. Nie wiem, jak mam Cię przekonać do tego, byś została. Proszę Cię serdecznie o to. W "Małym Księciu" jest pewne zdanie, które chyba pasuje tu jak ulał... Nie wiem, czy to dokładny cytat, bo piszę z pamięci, ale mniej więcej tak powiedziała Róża: "Muszę poznać ze dwie lub trzy gąsienice, jeśli chcę zawrzeć znajomość z motylem"... Puchatku, czy nie więcej tu motyli, niż gąsienic? ... Proszę, rozważ to i zostań.

2 lut 2009, o 21:24

Puchatku przestań przejmować się takimi osobami.Nie znikaj z portalu.To po co uczyłam Cię robić filmów,zdjęć.Po to tylko żebyś teraz zniknęła.Zastanów się ,nie podejmuj pochopnej decyzji.Posłuchaj co mówi skowronek i przemyśl to.Co Cię obchodzi opinia nie zarejestrowanego uczestnika.Uważam,że ktoś chce mącić wodę

2 lut 2009, o 22:01

wpis zlikwidowano

Ostatnio edytowano 6 lut 2009, o 20:58 przez Puchatek, łącznie edytowano 1 raz

2 lut 2009, o 22:34

Puchatku, pierwsze słyszę, żeby mogło być lepiej, kiedy ktoś dobry odejdzie... Pierwsze słyszę, żeby dobrym rozwiązaniem przy kłopotach było zamknięcie się w sobie i odcięcie od życzliwych osób... Mętna woda znów się wyklaruje, zobaczysz. Naprawdę ta jedna "afera" rzucona na szalkę przeważyła wszystkie te dobre chwile, jakie tu z nami spędziłaś? Jedna czy dwie nieprzychylne osoby przeważyły wszystkie Tobie życzliwe i przyjazne?
Przepraszam, że tak chaotycznie piszę, ale widzę Cię jeszcze "online" i stąd pośpiech...
Przemyśl, proszę, swoją decyzję... No nie potrafię Ci pomóc "zniknąć". Po prostu chyba by mi ręka uschła.

2 lut 2009, o 22:42

Niestety zbyt mało wiem co skłania Puchatka do rezygnacji z udziału w klubie czy forum, bo ona sama publicznie tego wyraźnie nie mówi.
Jeśli wszyscy tu na forum byśmy znali twój problem, jakich osób dotyczy, które osoby sprawiły ci przykrość to może byśmy ci pomogli.

A tak trudno coś powiedzieć.Obrazek

Wchodząc na forum w listopadzie 2008 roku zuważyłem że osoby które wcześniej się tu zarejestrowały tworzą zgraną, życzliwą wobec siebie grupę.
Wystąpił chyba w grudniu jeden przykry zgrzyt ale sprawa ucichła. I nagle Puchatek pisze że znów sprawiono jej przykrość.

Jeśli sprawy nie będą wyjaśnione i Puchatek odejdzie z forum to również ja będę zastanawiał się czy dalej pisać tu, zamieszczać zdjęcia itp.
Wydaje mi się że nie jest tak że można tu tolerować jakąś nawet jedną "czarną owcę" która psuje dobrą zabawę i panujące tu miłe stosunki.

A Wy co o tym myślicie, drogie ogrodniczki?
Obrazek

3 lut 2009, o 00:10
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona