Teraz jest 21 lut 2018, o 01:02

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 14 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Muzyka w tle 
Autor Wiadomość

Post Re: Muzyka w tle
Litti!
Częściowo się z Tobą zgadzam! Strona kosztuje i od tego są reklamy! Zgoda! Tylko ja nie o tym piszę. Przeczytaj dokładnie! Chodzi mi o to, że nie można wyłączyć głosu! Już kilka razy pisałem, że głośnik robi się niebieski z przekreśleniem a muzyka gra dalej!!! Mało tego, na mojej stronie banera nie ma a tym samym i głośniczka! A muzyka gra!!! Jak wchodzę na strony innych użytkowników muzyka sie podwaja a czasem potraja! A banera nie ma!!!
Po drugie ja lubię czasem przeglądać galerie przy swojej muzyce i wolałbym mieć swoje głośniki wlączone!
Po trzecie wreszcie powiedz mi jak oglądać videogalerie z podkładem muzycznym z "ooo" w tle!?
Tak więc daleki jestem od wyszukiwanie problemów bo dla mnie to problem jest!
Najpierw przeczytaj dokładnie mój post, zrozum,i ew. poradż co zrobić zamiast wyśmiewać i atakować!
Nb. w tej chwili pisząc ten tekst także słyszę "muzukę" z banera! Banera nie ma : nie ma możliwości wyłączenia! Jedynym sposobem jest zamknięcie przeglądarki.
I co Ty na to!?

18 gru 2008, o 20:56
Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość

Ismena napisał(a):
Na Forum nie mam problemu z muzyką w tle i nigdy nie miałam :D

Tak jak Ismena na forum nie mam takiego problemu. ;) to tak półzartem.

Piszesz
Ogr-o'-dnick napisał(a):
Jedynym sposobem jest zamknięcie przeglądarki.

A może by właśnie zmienić przeglądarkę. Instalacja przegladarki FF (firefox) nie trwa długo, a będziemy mieć bezpieczniejszy komputer, a także więcej opcji niż w skostniałym IE. Od 2 lat nie uzywam już tej ostatniej a jedynie wymiennie FF i Operę.

Sam nie mam pod FF problemu z muzyczką. Klikam na głośnik i jest cisza grobowa. Sprawdzałem to dokładnie.
Tak przy okazji to zauważyłem na Forum (na dole strony) dziwnego użytkownika o nazwie Google (bot). Nie ma to pewnie związku z problemem Ogr-o'-dnicka ale moze on sam ma jakieś złośliwe oprogramowanie na swym twardym dysku.

Pozdrawiam
Herbi

18 gru 2008, o 21:54
Administrator

Cytuj:
Mało tego, na mojej stronie banera nie ma a tym samym i głośniczka! A muzyka gra!!! Jak wchodzę na strony innych użytkowników muzyka sie podwaja a czasem potraja! A banera nie ma!!!

Nie jest to technicznie możliwe, nie serwujemy tej muzyki oddzielnie. Jedynym wytłumaczeniem tej sytuacji , jest otwarte drugie okno przeglądarki w który owy baner się znajduje

Testowaliśmy wyłączanie banera spod IE 6 i IE 7 żadna z tych przeglądarek nie miała problemu z pozbyciem się muzyki po kliknięciu głośniczka.

Cytuj:
A może by właśnie zmienić przeglądarkę. Instalacja przegladarki FF (firefox) nie trwa długo, a będziemy mieć bezpieczniejszy komputer, a także więcej opcji niż w skostniałym IE. Od 2 lat nie uzywam już tej ostatniej a jedynie wymiennie FF i Operę.

Jest to na pewno jakiś sposób na uciążliwe reklamy , można dodatkowo zainstalować odpowiednie rozszerzenia dla tej przeglądarki, które umożliwiają kontrolę nad pojawiającymi się na stronach reklamami.

Cytuj:
Tak przy okazji to zauważyłem na Forum (na dole strony) dziwnego użytkownika o nazwie Google (bot). Nie ma to pewnie związku z problemem Ogr-o'-dnicka ale moze on sam ma jakieś złośliwe oprogramowanie na swym twardym dysku.

Nie jest to żadne złośliwy użytkownik a jedynie robot wyszukiwarki Google , który pobiera informację o forum po to aby można było je znaleźć w tejże wyszukiwarce. Jest to proces absolutnie normalny i w żaden sposób nie mogący zagrozić bezpieczeństwu innym użytkownikom przeglądającym forum.

19 gru 2008, o 12:26

Z radością pragnę donieść, ze już się wyłącza! :D A nic nie robiłem ! :shock: Dzisiaj po prostu z ciekawości wszedłem na stronę i ... głośnik wyłączył się bez problemu! :lol: Czyli można! Dziękuję :)

20 gru 2008, o 10:34
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 14 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2