Teraz jest 19 lis 2018, o 06:49

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
nie mogę otworzyć galerii 
Autor Wiadomość

Post Re: nie mogę otworzyć galerii
witam serdecznie
a tym razem moge dowiedzieć się dlaczego moja galeria nieotrzymuje akceptacji?

pozdrawiam Urszula

5 paź 2009, o 15:48
Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość

mulka napisał(a):
witam serdecznie
a tym razem moge dowiedzieć się dlaczego moja galeria nieotrzymuje akceptacji?

pozdrawiam Urszula

Sprawdziliśmy - w bazie nie ma niestety żadnych fotogalerii oczekujących na akceptację. Sprawdziliśmy także mechanizm zakładania fotogalerii - wszystko działa prawidłowo.
Prosimy spróbowac raz jeszcze założyć fotogalerię.

7 paź 2009, o 13:10

witam,

tak jak już pani pisałam, zrobiłam wszystko tak jak jest napisane aby stworzyć galerie, widziałam zdjęcie jako miniaturka w zakładce założ galerie, do poniedziałku, w poniedziałek ...zagubiło się
dlaczego?
tworzyłam 3 razy galerie i za każdym razem to samo,
dlaczego redakcja utrudnia?

rozumiem, że to ma być takie zniechęcenie dla użykowników (?)

9 paź 2009, o 08:08

Szanowna Pani,
Redakcja nie utrudnia, ale stara się pomóc każdemu użytkownikowi serwisu.
Chcielibyśmy także pomóc pani. Wśród fotogalerii oczekujących na akceptację nie było i nadal nie ma fotogalerii założonych przez panią. Jak już informowaliśmy, sprawdziliśmy mechanizm dodawania fotogalerii i wszystko działa prawidłowo. Świadczy o tym także to, że od 1 października, czyli od dnia, w którym zgłosiła pani problem, użytkownicy założyli w serwisie ponad 50 fotogalerii.
Prosimy raz jeszcze spróbować założyć fotogalerię. Jeśli natrafi pani na jakikolwiek problem, prosimy o poinformowanie nas o tym, opisując go. W przypadku, gdyby podczas dodawania lub edycji galerii wystąpiły błędy (strona z komunikatem Błąd 500) prosimy to zgłosić.
Prosimy pamiętać, aby po dodaniu wszystkich zdjęć do fotogalerii wcisnąć
przycisk "Zatwierdź", potem zaznaczyć min. 4 słowa kluczowe, odznaczyć check box, przy którym jest informacja "Jestem "Autorem galerii" zgodnie z brzmieniem regulaminu portalu wymarzonyogrod.pl", a na koniec wcisnąć przycisk "Dodaj galerię".
Redakcja serwisu

9 paź 2009, o 09:33

witam,
proszę pani, chyba nie dokońca rozumiemy się, chyba że pani chce za wszelką cene udowodnić mi, ze jestem głupia
zgłaszam do pani błąd ...... terść chyba zna pani tego komunikatora
propnuje mi pani założenie nowe, zakładam nową ... przypuszczam, że nie otrzymałam zgody od redakcji. więc zakładam 3 galerie poczym znowu zostaje wykasowana

moje pytanie brzmi dlaczego redakcja utrudnia załozenie galerii?

9 paź 2009, o 13:28

Szanowna Pani,
Zapewniam, że żadna pani galeria nie została przez redakcję wykasowana. Zadaniem redakcji jest pomoc użytkownikom, a nie utrudnianie. Być może zaistniały jakieś problemy techniczne, które wymagają dodatkowego sprawdzenia. Proponujemy następujące rozwiązanie: prosimy przesłać e-mailem do redakcji (wymarzonyogrod@murator.com.pl) zdjęcia, które chciałaby Pani wstawić do galerii, my założymy z nich fotogalerię, którą potem przeniesiemy do pani profilu. Fotogalerię tę będzie pani mogła później edytować.
Redakcja serwisu

9 paź 2009, o 15:54

szanowna pani,

zastanawiam sie w takim razie po co użytkownicy, skoro może pani sobie sama w moim profilu ...dodawać kasować

jeszcze niespotkałam się z czym bardziej absurdalnym niż to co "redakcja" robi
rozumiem usuwanie zdjęć już istniejących (bo gorszą lub są zbyt mało artystyczne) ale każdorazowo przeglądanie galerii, wyrażanie zgody lub nie (tak jak to dzieje sie w moim przypadku) kasowanie lub " dodawanie" przez "redakcje" na cudzym profilu?
zaskoczona jestem

rozumiem, że nie jestem żadnym ważnym użytkownikiem wkońcu nie mam grona koleżanek ani przyjaciół tutaj, rozumiem, że w takich przypadkach lekcewarzy się użytkownika, ale może ktoś w końcu zauwazy absurdy i zacznie tworzyć coś (skoro pierwotnie miałoby dla ludzi) w takie sposób aby człowiek czuł się swobodnie.

9 paź 2009, o 16:32

Szanowna Pani,
To była jedynie propozycja pomocy z naszej strony. Jeszcze raz zapewniam, że zadaniem redakcji jest pomoc użytkownikom, a nie utrudnianie. Wszyscy użytkownicy traktowani są tak samo, nie lekceważymy żadnego z nich.
Raport programistów wykazał, że zakładając fotogalerię nie przeszła pani wszystkich etapów - po dodaniu zdjęcia do fotogalerii nie zostały zaznaczone słowa kluczowe, odznaczony check box, przy którym jest informacja "Jestem "Autorem galerii" zgodnie z brzmieniem regulaminu portalu wymarzonyogrod.pl" i nie wciśnięty przycisk "Dodaj galerię".
Redakcja serwisu

12 paź 2009, o 11:35

Dzisiaj chciałam umieścić moją 3 galerię, ale po wprowadzeniu 15 zdjęć pojawiło mi się polecenie zapoznania się z regulaminem., co zrobiłam chyba 5-cio krotnie. Nie było tam nigdzie miejsca na akceptacje itd. No i cała moja praca poszła na marne, zdjęcia sie skasowały. Co mam robić ???

20 paź 2009, o 23:16
Administrator

Ela Kraków napisał(a):
Dzisiaj chciałam umieścić moją 3 galerię, ale po wprowadzeniu 15 zdjęć pojawiło mi się polecenie zapoznania się z regulaminem., co zrobiłam chyba 5-cio krotnie. Nie było tam nigdzie miejsca na akceptacje itd. No i cała moja praca poszła na marne, zdjęcia sie skasowały. Co mam robić ???

Bardzo Nam przykro, że Pani praca poszło na marne, ale nie mamy możliwości odzyskania Pani galerii. Niestety nie pozostaje nic innego jak ponownie dodać zdjęcia. Może aby mieć pewność, że tym razem Pani cenny czas nie zostanie zmarnowany przez ew. błędy, proszę dodać np 5 zdjęć przejść cały proces zakładania galerii (łącznie z wybraniem słów kluczowych w kroku 3) . Po zapisaniu galerii można przejść do jej edycji i dodać pozostałe zdjęcia.

21 paź 2009, o 10:18
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona