Teraz jest 17 sty 2018, o 11:20

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Buda dla psa 
Autor Wiadomość

Post Re: Buda dla psa
Buda mojego pieska jest z miłością :D. Została zbudowana własnoręcznie :). Mój brat wiedział co robi :)

19 maja 2014, o 10:24
Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość

:)
OlaOlajna napisał(a):
Ja również mam budę, ale budowaną własnoręcznie (tj. przez mojego męża, czyli tak własnoręcznie). Jest ładna i przede wszystkim pasuje mi do ogrodu. Lepsze jest to rozwiązanie niż kupno sklepowej, gdzie wycena firmy będzie o wiele wyższa niż materiały i poświęcenie jednego popołudnia na zrobienie i zaprojektowanie własnej :)

7 cze 2014, o 14:29

Ja mam tylko działkę a tam nie mamy budy.

12 cze 2014, o 13:07

Jeśli ma się psa, to trzeba o niego dbać. Nie wyobrażam sobie, żeby pies spał na zewnątrz, u nas śpi w domu, no ale każdy robi, jak uważa. Osobiscie uważam, że kojce to też porażka, siedzi zwierzak zamknięty w klatce... Jak już, to ta buda może być, ale tylko taka z przedsionkiem, z przedpokojem, nie wspomnę już że podwójnie ocieplana i dopasowana do wielkości psa. No i oczywiście nie piszemy tu o żadnych łańcuchach, prawda? :?

19 lis 2015, o 23:47

Ja polecam jednak, zagrodę dla psa, ale jeśli chodzi o... transport. Nie raz już miałam do czynienia z taką sytuacją, kiedy to wiozłam psiaka do adopcji, udzielam się jako wolontariusz w schronisku, a on po prostu bał się podróżować autem, przez co podróż robi się uciążliwa, a nawet niebezpieczna, zarówno dla mnie, jak i dla zwierzaka. Jeśli ktoś z was potrzebowałby takiej klatki przenośnej, polecam zajrzeć do Importmanii: importmania.pl/pol_m_Artykuly-zoologiczne_Klatki-i-zagrody-195.html. Jest tam bardzo duży wybór, jeśli chodzi o rozmiary klatki, można dopasować do wielkości psa.

21 lis 2015, o 14:51

Dla mnie pies to członek rodziny i dlatego nie będzie mieszkać w budzie. Są oczywiście razy, które świetnie czują się na zewnątrz i mają do tego odpowiednią okrywę włosową (bo nie każdy pies może mieszkać na dworze). Buda misi być dobrze ocieplona 9aby w zimie było ciepło, a latem nie było gorąco) oraz mieć przedsionek bo dzięki temu do środka nie będzie się wdzierał deszcz czy śnieg.

22 gru 2015, o 11:47

U mnie piesek nie ma budy, lata sobie po dworze a jak chce to wchodzi do domu

23 gru 2015, o 13:59

Jak wybierałam budę to sprawdzałam jej wielkość i też to żeby trzymała ciepło

29 wrz 2016, o 12:40

Właśnie przygarnęłam pieska do pilnowania domu i chciałabym mu zasponsorować taką ogrzewaną, fajną, solidną budę. Wypisałam kilka linków, głównie do sklepów z gotowcami, ale to straszna drożyzna. Co sądzicie o wybudowaniu własnej? Śledzę bloga domifikacje.pl/better-life/milosci-zwierzat-o-tym-budowalem-bude-dla-psa/, którego autor sam zrobił budę. Mogłabym poprosić tatę o pomoc, trochę się dawniej interesował stolarką. Proszę tylko kogoś o opinię, czy mój pomysł to porywanie się z motyką na słońce. Ale szczerze!

18 paź 2016, o 13:56

Zrobienie fajnej, funkcjonalnej, ocieplonej i dopasowanej do wielkości psa budy naprawdę nie jest jaką wielką filozofią :) moja sunia też ma budę, którą robiliśmy sami, ma nawet okiennice :D jest czerwona i pomalowana w kwiatki żeby było wiadomo że należy do dziewczynki ;) to malutka kruszynka więc buda też nie jest wielka. W sumie większość czasu siedzi w domu, ale latem lubi się w niej schować przed słońcem. Rozumiem ludzi, którzy mają duże psy i trzymają je na zewnątrz, pod warunkiem że buda jest solidna i ocieplona a pies może biegać swobodnie. Poza tym zrobienia takiej budy samodzielnie jest tańsze i daje masę satysfakcji. No i można "spersonalizować" projekt :)

13 lis 2017, o 22:33
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2