Teraz jest 23 cze 2018, o 11:48

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 117 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12
Pies w ogrodzie 
Autor Wiadomość

Post Re: Pies w ogrodzie
Mój pies na szczęście jakoś sam się potrafił zachowywać w ogrodzie. Nigdy nic nam nie zniszczył. Niby mamy mopsa, więc tych szkód nie powinno być za wiele, ale gdyby się dobrze postarał, to by mógł nieźle napsocić. Wprawdzie próbował coś kombinować, ale po zwróceniu uwagi mu przechodziło. W tym roku za to postawiliśmy mu mały basen i to była jedna z lepszych decyzji - miał taką frajdę jak chyba jeszcze nigdy. :D

28 sie 2017, o 16:06
Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość

Ja niedawno kupiłam mieszkanie z ogródkiem. I z racji, że się niedawno wprowadziłam to nad ogrodem dopiero zaczynam pracować. I mam problem z moim psem. Wcześniej mieszkaliśmy w o wiele mniejszym mieszkaniu i to z bardzo niewielkim balkonem. Takim, że ledwo można było tam stanąć. W każdym razie zawsze nasz kundelek był wyprowadzany na smyczy. Teraz biega sobie po ogrodzie. I zauważyłam, że ma on tendencję do wykopywania dziur. szczególnie w miejscach gdzie już zakopałam cebulki tulipanów, aby na wiosnę mieć jakieś kwiaty w ogrodzie. Jak mam tego psa oduczyć. Pies ma już swoje lata, bo ma jakieś 8 lat. Nie wiem skąd mu się wzięło to kopanie. Nadal wychodzimy z nim na długie spacery i jak jest na smyczy to nigdy dziur nie kopie, ale jak tylko znajdzie się u mnie w ogródku to zaczyna kopać. Co ja mam z tym zrobić. Myślicie, że mu przejdzie. W końcu mieszkamy w tym miejscu bardzo krótko. Zawsze chciałam mieć piękny ogród a boję się, że przez psa nie będę w stanie takiego ogrodu marzeń stworzyć.

20 wrz 2017, o 14:18

to mój pies dostaje wariacji kiedy podlewam rośliny, wtedy ciągle biega za wodą ;p

1 gru 2017, o 11:41

Mój pies też ciągle kopie w ogrodzie, ale uważajcie, żeby nie podkopał się pod płotem do sąsiada i np. go nie ugryzł, bo taka sytuacja może być nieprzyjemna zarówno dla sąsiada, was jak i pieska. Sąsiad taką sprawę może zgłosić na policję a wym możecie zostać ukarani co najmniej mandatem. Na ten temat możecie poczytać tutaj zaplacmandat.pl/warto-wiedziec/jakie-sa-rodzaje-mandatow-karnych

15 maja 2018, o 15:28

mam owczarka, kopie w ziemii ale na szczeście tylko w jednym miejscu, gdzie nie ma trawy

16 maja 2018, o 11:53

Ostatnio dzieci dostały psa, małego kundelka, i wszystko super tyle, że upodobał sobie kwiatki żony.Nie tylko rył wokół nich ale też podgryzał. W końcu zdecydowaliśmy się na jedną z siatek z fulo.pl. Nawet fajnie to wyszło, siatka jest tyle wysoka żeby psiak nie mógł się przedostać i w sumie jakoś bardzo nie rzuca się w oczy więc wszyscy zadowoleni.

17 maja 2018, o 14:00

Ogólnie i Rex i Tiramisu są przyzwyczajone, wiedzą, gdzie mogą się bawić a gdzie lepiej nie hasać :) Chociaż ostatnio lubiły podeptać rabatki więc musiałem zainwestować w niewielkie płotki i ogrodzić to i owo.

5 cze 2018, o 08:48
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 117 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12