Teraz jest 10 gru 2018, o 14:47

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 122 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 13  Następna strona
Pies w ogrodzie 
Autor Wiadomość

Post Pies w ogrodzie
Mam psa i duży ogród.Ponieważ jest to sznaucer(miniatura)musiałam oduczyć go rycia w kretowiskach,od małego zabranialiśmy mu kopania.Poskutkowało i nie robi tego.W ten sposób uratowałam mój ogród przed rozkopaniem.Moja miłość do niego jest tak wielka,że pewnie wybaczyłabym mu to. : :lol:

Załączniki:
Komentarz: to mój ukochany kopacz
niunio(2).jpg
niunio(2).jpg [ 102.49 KiB | Przeglądane 4411 razy ]
25 maja 2008, o 23:49
Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość

Post Re: Pies w ogrodzie
jaki słodki :D

a ja mam 4 koty, które wprawdzie nie ryją, ale chodzą za mną wszędzie (najgorzej, kiedy pracuję przy roślinach) a jeden z nich szczególnie upodobał sobie moje śniadki jaki mięciutkie legowisko... ale nie umiem się na niego gniewać :D

29 maja 2008, o 21:18

Moja ruda kotka każdą chwilę w ogrodzie spędza razem ze mną. Kiedy pielę siedzi góra 0,5 metra ode mnie i z niezadowoleniem :evil: posuwa się łaskawie o kilka centymetrów wmiarę postępu prac. Często podróżuje (na gapę) w taczkach, a podlewanie to nieustająca walka z wielkim, zielonym wężem. Po skończonej pracy, wyczerpana z miałkiem udaje się na fotel i zasypia w poczyuciu dobrze spełnionego obowiązku - chrapie przy tym niemiłosiernie :roll:

Załączniki:
Komentarz: Moja ruda ogrodniczka
IMG_0094a.jpg
IMG_0094a.jpg [ 236.72 KiB | Przeglądane 4387 razy ]
30 maja 2008, o 21:22

na nasze zwierzęta nie wolno się gniewać nawet jak nabroją.Mój pies to "'święta krowa".On doskonale wie że mu wszystko wolno. :) Masz ślicznego rudego kota,piękny rudzielec :D

1 cze 2008, o 21:49

JAKI PIĘKNY KOTUŚ, nie dziwię się , że mu na wszystko pozwalasz ;) ja mam na działce tylko koty "pożyczane", tzn. generalnie mają swoich właścicieli, ale jak my się pojawiamy na działce- one momentalnie też się pojawiają i przez dwa, trzy dni są nasze. I też im na wszystko pozwalam, mam nieopisaną słabość do kotów. :)

16 cze 2008, o 12:07

Post Re: Pies w ogrodzie- kot w ogrodzie
Tak się zapatrzyłam na tego przystojnego rudzielca, że nie zwróciłam uwagi na nagłówek ;) Oczywiście powinnam napisać "kot w ogrodzie" ale to chyba nie ma znaczenia ?

16 cze 2008, o 12:13

Do Grażki
To kotka, ma już 8 lat i zachowuje się jak udzielna księżna. Miauczeniem i "wymownym" spojrzeniem sygnalizuje swoje potrzeby. Na przykład przed chwilą wróciłam z ogrodu do domu, zjadła co nieco i z pretensją zaczęła się domagać mojego powrotu na dwór . Ma problem z przeganiającymi ją skrzekiem srokami a ze mną czuje się bezpiecznie więc "wymyśliła", że zmusi mnie do powrotu do prac ogródkowych - a tu figa! :D :o

17 cze 2008, o 16:59

Post Kot w ogrodzie
Moja Negra ma dopiero 3 lata ale również jest zapaloną ogrodniczką.Kurs jazdy na taczce ma już ukończony,teraz przesiadła się na pojazd dwuśladowy :P Kiedy nie mogę jej znaleźć w gąszczu roślin, pomagają mi sroki które na nią "krzyczą" :) Tak samo jak u Efki :) Pozdrowienia dla Rudej Kici !!!

Załączniki:
Komentarz: Mistrzyni kierownicy ucieka :)
SSA41036 - Kopia.JPG [99.78 KiB]
Pobrane 1030 razy
19 cze 2008, o 00:20

Post do Efki
Tak, tak, później zauważyłam, że ta ruda piękność to jednak pani kicia, jest śliczna. A poza tym jej zachowanie wskazuje na to, że faktycznie ona "rządzi " w Twoim ogrodzie ;) KOTY SĄ FASCYNUJĄCE !

23 cze 2008, o 11:52

Post do Gabi
Twoja czarnula też jest super, a poza tym posiada ciekawe umiejętności jak na kota. Super zdjęcie, trochę wygląda jak fotomontaż, chociaż zapewne jest autentyczne. I ta jej przerażona mina i wielkie oczy... Brawo !!

23 cze 2008, o 11:58
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 122 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 13  Następna strona