Teraz jest 21 paź 2018, o 08:08

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 55 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
pomysł 
Autor Wiadomość

Post Re: pomysł
Zupełnie zapomniałam o swoich podwórkowych pupilkach. Kokosze są na specjalnych prawach-mają u mnie dożywotnią rentę. Oto one ze swoim adoratorem.

Załączniki:
DSC00009.JPG [143.35 KiB]
Pobrane 317 razy
26 paź 2008, o 14:20
Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość

Moje pieski 2 serdecznie pozdrawiają całe klubowe towarzystwo.A jak pięknie pozują do zdjęcia .

Załączniki:
Komentarz: pozdrawiamu serdecznie wszystkie zwierządka klubowe.
IMG_2743 b .małe.jpg
IMG_2743 b .małe.jpg [ 29.09 KiB | Przeglądane 1218 razy ]
27 paź 2008, o 17:47

:D Piękna dwa psiaki ,są takie milutkie,tylko je przytulać.Chyba są strasznymi pieszczochami.Uwielbiam takie milutkie,rozpuszczone psy.

27 paź 2008, o 22:03

Masz rację Misiopando to są dwie pieszczoszki i bardzo zazdrosne o siebie.Jak jedną głaszczesz to druga się też upomina.Mała Puśka jak ją nie pogłaszczę to się obraża i idzie do garderoby do swojego koszyka i odwraca się do ściany z bardzo nieszczęśliwą miną.Ona pochodzi ze schroniska więc pewnie dlatego jest taka wrażliwa.Bardzo lubię te moje pieski.

28 paź 2008, o 15:32

Mamy z córką miniaturową króliczkę Tusię. Mieszka na codzień w dużej klatce w swoim pokoiku. W sezonie przy sprzyjającej pogodzie towarzyszy mi w ogrodzie. Biega po ścieżkach ale najczęściej gdy jestem b. zajęty przebywa w zagródce.
Zdarzyło się razu pewnego, że szukaliśmy jej wszyscy przez kilka godzin gdy czmychnęła na widok dwa razy mniejszego od niej małego kotka. :lol:

Tusia przez cały rok dostarcza mi dobrego króliczego nawozu oraz... przycinanej sierści, która z kolei służy do zatykania otworów po gryzoniach. Sierść jest polewana odstraszającym szkodniki repelentem i spokój mam przez 2 do 3 miesięcy.

6-letnia Tusia we własnej osobie:
Załącznik:
Tusia_2.jpg
Tusia_2.jpg [ 70.88 KiB | Przeglądane 1211 razy ]

14 lis 2008, o 19:27

:D Tusia jest piękna,tylko dlaczego taka potargana.Może ją uczesz jakoś ładnie hiii Mam pytanie co ty robisz z tą sierścią na gryzonie bo nie mogę poradzić sobie z kretami.Może masz jakiś patent.Pozdrawiam serdecznie

14 lis 2008, o 20:28

Tusia pewnie wzięta do zdjecia z łapanki, a nie jak prawdziwej damie przystało, po spotkaniu ze stylistą :lol: Ale i tak jest słodka!

15 lis 2008, o 21:07

Mam problemy z trafieniem ze strony głównej na forum. Może z czasem dojdę do wprawy. Dołączyłem natomiast bez problemu kolejne fotogalerie.

Wracając do tematu. Dlaczego Tusia jest potargana? To pytanie do mojej 14-latki.
Zwierzaczka dostała w wieku 8 lat. Pięknie było jeszcze 2 lata temu. Spacerowała z koleżankami które miały chomiki, morskie świnki, czesała króliczka, hołubiła. Co się stało w wieku 12 lat, może panie mi odpowiedzą. Na moje polecenie raz w m-cu obcinamy przydługie futerko i długie pazurki. W sezonie królik jest na wybiegu, na świeżej trawie. Czyszczenie klatki to moja działka raz w tygodniu.
Czy będzie z Agi troskliwa mama, sądzę że tak... za jakiś czas.
Króliki miniaturowe żyją 10 max. 12 lat czyli wniosek z tego że 4 do 5-ciu lat będę się Tusią zajmował sam przy niewielkiej pomocy córki.
Myślę że życiu każdego z nas jest okres gdy zajmujemy się tylko sobą.
Niestety niektórym zostaje to na całe życie. :(

15 lis 2008, o 22:36

Do Białejakacji-Marysiu ja mam podobną gromadkę do Twojej.Właściwie to działka mojego męża.Mieliśmy także pięknego kogutka japonka,ale niestety sporo kurek wynosi nam co roku lisek i kogutka również.Od trzech lat zawsze w okresie lęgowym mamy nieproszonych gości w postaci lisów,które zabierają nam kurki.W tym roku straciliśmy niestety 5 kokoszek,które znosiły świeżutkie jaja.Odnowiliśmy ponownie grupę niosek,aby dzielić się jajeczkami z naszymi córami dla wnuków.
Teraz jest spokój z lisami i nioski sprawują się bardzo dobrze znosząć świeżutkie jajeczka z czego cieszy się moja gromadka wnucząt.Na dzień dzisiejszy mamy 6 młodziutkich niosek,które znoszą świeżutkie jajeczjka dla nas i moich wnucząt.

15 lis 2008, o 23:14

Do herbalist

Aby dostać się na forum ze strony głównej trzeba kliknąć na nagłówek FORUM w bloczku FORUM w prawej kolumnie.
Pozdrawiamy
Redakcja

17 lis 2008, o 10:40
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 55 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona