Teraz jest 10 gru 2018, o 14:58

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
W poszukiwaniu cienia 
Autor Wiadomość

Post W poszukiwaniu cienia
Kochani bardzo rozsmieszyl mnie widok moich kotow spiacych na patio w kawalkach cienia.Szczegolnie czarna Sheba w cieniu od zlozonego parasola.Co kraj to obyczaj,moze nasze pupile tez tak to odbieraja.

Załączniki:
w poszukiwaniu cienia.jpg [181.99 KiB]
Pobrane 439 razy
30 lis 2008, o 06:50

Post Re: W poszukiwaniu cienia
Witaj Pindo! Swietny moment uchwyciłaś. Nie sądzę żeby aż tak bardzo Twoje koty różniły się od naszych. One po prostu umieją zadbać o swój komfort. Mój kot np. bardzo lubił drzemać w karmniku dla ptakow. Karmniczek ma zadaszenie i znajduje się pod drzewem, dość wysoko. Idealne miejsce- cień, spokój,a także niezły punkt obserwacyjny. Szkoda że wówczs nie wpadlam na pomysł żeby zrobic mu zdjęcie. Wszystkiego dobrego.

30 lis 2008, o 11:57
Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość

wpis zlikwidowany

Ostatnio edytowano 6 lut 2009, o 20:26 przez Puchatek, łącznie edytowano 1 raz

30 lis 2008, o 13:22

Witaj.Ja nie mam czworonożnych przyjaciół.Przez 14 lat mieliśmy psa Kubę podobnego do Oskara Białejakacji.Wtedy miasto nie było tak rozbudowane i można było "spacerować" bez smyczy, bo duży pies musi się wybiegać.Na drugiego nie zdecydowaliśmy się, bo nie ma do tego warunków.Pózniej w ogrodzie pojawiły się kotki.Opiekowałam się nimi nawet w zimie zawoziliśmy jedzenie.W tym czasie w ogrodzie było bardzo dużo nornic,a kiedy pojawiły się koty nornice się wyprowadziły.Niestety niektórym ludziom koty zaczęły przeszkadzać i pewnego dnia zniknęły.Szkoda ale nic nie mogłam zrobić byłam w mniejszości.Zostały mi tylko zdjęcia.Jednakże z przyjemnością czytam i oglądam wszystko co dotyczy Waszych pupili.Pozdrawiam serdecznie.

Załączniki:
koty.jpg
koty.jpg [ 37.34 KiB | Przeglądane 2045 razy ]
30 lis 2008, o 15:54

Mój kochany Feluś też doskonale umie zadbać o swoje interesy.Teraz gdy przyszła zima leży przy kominku,bo mu wzorem pani jest ciągle zimno.Gdy pada deszcz to nawet na dwór nie chce wyjść, żeby mu futerko nie zmokło.Za to w lecie jest cały szczęśliwy bo można się wygrzewać do woli,czasami jak mu za bardzo przygrzeje to kładzie się pod świerkiem.Wstyd się przyznać ale w nocy każe się nakrywać kołdrą

Załączniki:
liczny.jpg
liczny.jpg [ 68.04 KiB | Przeglądane 2034 razy ]
30 lis 2008, o 16:11

Mój stary kot ma na imię po prostu Czarnuś, z racji swojego wyglądu. Oto jego ulubione miejsce-parapet okienny (oprócz ramienia gospodarza) . Potrafi tam przesiadywać , drzemać , obserwować ulicę, godzinami. Nie mogę go sfotografować w czasie snu bo śpi poza domem. Ma swoje sposoby żeby w odpowiednim czasie poprosić o otworzenie drzwi lub okna. Jest bardzo mądry, jak wszystkie koty. :lol:

Załączniki:
Komentarz: Tak mniej więcej wygląda nasz "dyżurny ruchu" na posterunku
collage6.jpg [135.78 KiB]
Pobrane 374 razy
3 gru 2008, o 20:56

:D Super taki czarny jak smoła.Przynajmniej w nocy go nie widać i może polować.Punkt obserwacyjny ma bardzo dobry z góry lepiej widać.Uważam ,że wszystkie zwierzęta przez nas chowane,są bardzo mądre.Doskonale umieją wykorzystywać nasze słabości na swoją korzyść.Jak coś napsocą,to też umieją swoim zachowaniem i przymilaniem rozbroić nas.Są na prawdę bardzo mądre

3 gru 2008, o 22:50

Rodi tak sobie znalazł cień.

Załączniki:
Kopia DSC08021.JPG
Kopia DSC08021.JPG [ 63.54 KiB | Przeglądane 1970 razy ]
13 sty 2009, o 12:46

Super,jakie te nasze kochane zwierzaczki sa zmuslne. Ja bardzo tesknie za pieskiem,ale przy moim trybie zycia to jest raczej nierealne.Musza wystarczyc mi moje koty.

13 sty 2009, o 13:39

Piękne macie zwierzęta i mądre. A ja przedstawiam Wam moją kochaną Pusię, która mimo, że jest mała rządzi wszystkimi w domu.

Załączniki:
052.JPG
052.JPG [ 127.51 KiB | Przeglądane 1941 razy ]
14 sty 2009, o 13:53
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona