Teraz jest 19 sty 2018, o 13:31

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 42 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
GŁOS SPOŁECZNOŚCI 
Autor Wiadomość

Post Re: GŁOS SPOŁECZNOŚCI
Sławeczku nie gniewaj się.Przyzwyczaiłam sie,że są tu same dziewczyny.Już sie poprawię i będę pamiętała o Tobie.

18 sty 2011, o 21:17
Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość

Może moje zbyt frywolne podpisy odstraszały użytkowników WO..nie pomyslałam że to kogoś może drażnić ,postaram się zmienić ..chcę być z Wami ,oceny galeri zbyteczne . Pozdrawiam ~`benia

19 sty 2011, o 01:55

Popieram poprzedniczkę/poprzdniczki...
no, to krótko i zwięźle w punktach:
-oceny są zbyteczne
-ograniczyć wgląd osobom z zewnątrz ( nie zalogowanym)
wejście na portal ograniczone ( dla osób nie zalogowanych - tylko informacje dotyczące porad, kontakt z ekspertami, sklep... i tp.)
-Forum - również tylko dla osób zarejestrowanych
-pamiętniki - ( sama nie prowadzę, ale często czytam, czasem nawet piszę wlasne zdanie na blogu innych, ale uważam, że PAMIĘTNIK ( czy blog - jak zwał, tak zwał) to osobista sprawa - myślę, że również powinny być dostępne tylko osobom, które są zrejestrowane.( Proszę, niech wypowiedzą się na ten temat koleżanki, czy koledzy, co prowadzą własny pamiętnik ( blog) może mają inne zdanie)
Jesli klubowiczki i klubowicze życzą sobie, by zdjęcia, które wstawiają na wlasny blog powinny mieć nieco większy rozmiar, to i ja nie mam nic przeciwko- nawet byłoby to wygodniejsze ( dla krótkowzrocznych... ;)

Od siebie mogę dodać, (a REDAKCJA chciała wiedzieć, co nam się podoba w prtalu) że poratal odpowida mi takim, jaki jest - ja po prostu umiem się dostosować - jesli by mi nie odpowiadał, to już dawno by mnie tu nie było...
ale... to nie znaczy, że skoro można go ciut poprawić, to będę przeciwna - NIe! będę bardziej zadowolona, jesli my WSZYSCY korzystający będziemy zadowoleni ze zmian.
Maleńki drobiazg...czytam pamiętniki i czasem nie umiem juz znaleźc ostatnich wpisów... na stronie mamy tylko kilka( kilkaniscie) poukładanych według daty - tych ostatnich... a potem musimy szukac albo po TYTUŁACH albo po AUTORACH...
niestety, nie zapamietuję czasami autora ani ani tytułu... niekiedy utkwi mi w pamięci wątek ( wpis, nagłówek wypowiedzi) i jest problem - chciałabym, żebysmy miały mozliwość wyszukiwania wypowiedzi, ( wpisów, komentarzy) według DATY WPISÓW- czy to jest mozliwe? Droga Redakcjo, ktoś wspomniał o tapetach - ja osmielę sie wspomniec o NIEZAPOMINAJKACH - mały wybór... bardzo mały. Kartki swiateczne - tez niewiele wiekszy, ale skorzystałam, aczkolwiek nie mogłam wyslać nikomu kartki na Nowy Rok... trudno, zebym 3 dni po Nowym Roku wysyłała komus zyczenia na kartce bożonarodzeniowej... stąd prośba do Redakcji o wiekszy asortyment kartek ( nie wszyscy mamy osobiste adresy e-mail do ogrodniczek, czasem pozostaje nam tylko kontakt przez WO, a tu - jak sie okazuje - nie ma odpowiednich kartek na kązdą okazję)
Może wystarczy na dzisiaj...
Pozdrawiam Wszystkich.

19 sty 2011, o 03:01

Beniu Ty nic nie zmieniaj w swoich podpisach do zdjęć. CZyta się je z przyjemnością

19 sty 2011, o 08:53

Iwonko odnośnie wpisów w pamiętniku, to ja właśnie wykasowałam swoje. Myślę,że tu edytują je sami właściciele blogów. A tak poza tym zgadzam się ze wszystkim. Ciekawa jestem jak długo będzie trzeba czekać na sugerowane zmiany

19 sty 2011, o 08:57

Podobają mi się wszystkie powyższe wypowiedzi i jestem jak najbardziej za. :)
Beniu, :P nie zmieniaj swojego stylu pisania :lol: .A jak ktoś nie ma poczucia humoru ,to już jego problem :( !

19 sty 2011, o 15:27

Szanowni Użytkownicy,
W nawiązaniu do Waszych uwag rozpoczęliśmy wprowadzanie w serwisie pewnych zmian.
Na początek:
1 - usunęliśmy ocenianie foto- i wideogalerii oraz wydarzeń w dziale Warto zobaczyć;
2- komentarze mogą dodawać jedynie zarejestrowani użytkownicy po zalogowaniu się do serwisu.

Redakcja serwisu Wymarzonyogrod.pl

8 lut 2011, o 16:00

witam
Byłam tu jak zwykle z ranka, ocenianie jeszcze było,ale komentarz tylko po zalogowaniu się i to bardzo by mi odpowiadało.

8 lut 2011, o 16:32

czyli zmienia się wszystko w i bardzo dobrze. pozdrawiam.

8 lut 2011, o 16:33

:D Nareszcie nadchodzą zmiany.Jestem za wszystkimi zmianami,które ulepszą nasz portal.Czekam z niecierpliwością na kolejne.Pozdrawiam Szanowną Redakcję.

8 lut 2011, o 16:51
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 42 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona