Teraz jest 18 cze 2018, o 21:07

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 42 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
GŁOS SPOŁECZNOŚCI 
Autor Wiadomość

Post GŁOS SPOŁECZNOŚCI
Zastanawiam się czy Redakcja nie widzi,czy nie chce widzieć ,że nasz portal powoli,ale nieubłaganie kroczy do zagłady.WO zostało wciśnięte w bardzo ciasne ramy cenzury,akceptacji,że nikt nie chce się już wypowiadać.Zastanawiam się czemu ma to służyć.Na innych portalach ogrodniczych panuje wolność i swoboda wypowiedzi i jakoś nikt nie narusza dobrych obyczajów,nikt nie jest wulgarny,czy obraża innych uczestników.Tu natomiast użycie byle jakiego słowa jest ocenzurowane.Chyba najwyższa pora coś zmienić na naszym portalu,żeby i tu zapanowała rodzinna i spontaniczna atmosfera.Zabieram głos w tej kwestii już ostatni raz.Każdy tu boi się zabrać głos,żeby się nie narazić,a potem stąd ucieka gdzie indziej.Opuszczam Was na parę dni i zostawiam czas na przemyślenia

13 sty 2011, o 16:40
Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość

Post Re: GŁOS SPOŁECZNOŚCI
potrzebna jest nowa formuła tego portalu, podpisuję się za tym co napisała Jola Misiopanda

13 sty 2011, o 17:30

Też, podobnie jak moje poprzedniczki zauważyłam zmniejszającą się z dnia na dzień , aktywność użytkowników portalu. :( Ja sama widząc, że coraz mniej się dzieje, rzadziej korzystam z niego. Być może częściowo jest to spowodowane taką a nie inną porą roku, jeśli chodzi o galerie zdjęć, chociaż dla chcącego nie ma nic trudnego. Ostatnio chciałam wystawić galerię "Kto jest kto?" z twarzami naszych koleżanek uwiecznionymi w kalendarzu, ale administrator nie pozwolił jej pokazać
i zablokował tłumacząc się regulaminem. Uważam, że skoro dziewczyny same ujawniły swoje twarze na zdjęciach w swoich galeriach, nie miałyby nic przeciwko temu, że ja też je pokazałam. Szanowna Redakcjo, bardzo proszę o bardziej tolerancyjne i trochę na luzie podejście do naszych fotek i wypowiedzi , my tu też chcemy trochę się pobawić. Jestem przekonana, że ilość użytkowników wzrośnie !
Jolu, bardzo Cię w tej kwestii popieram, potrzebne są jakieś zmiany.

13 sty 2011, o 18:55

Chciałabym ,aby galerie ukazywały się na bieżąco, bez akceptacji .'' strata 1 dnia za długo czeka się na to aby galeria ukazała się. Czasem staje się nieaktualna.
Komentarze pod zdjęciami tylko osób zalogowanych.
Nie odpowiada mi formuła pamiętnika
zdjęcia za małe
Odpowiadałoby mi wstawianie pojedynczych zdjęć na bieżąco i do tego jakiś wpis, krótki komentarz, czasem zwykłe powitanie np.
Zamiast ocen słoneczka emotikonki np.
To na tyle moich sugestii

13 sty 2011, o 19:49

napisałam i znów muszę czekać na akceptację. To jest zniechęcające

13 sty 2011, o 19:51

Trudno mi jest wypowiedzieć się na ten temat :( jestem tu od początku stycznia... :oops: ale, myślę że dostęp do Portalu powinien być ograniczony dla osób "z zewnątrz". Redakcja powinna udostępniać publicznie jedynie ogólne kwestie, artykuły itp. dotyczące prowadzenia ogrodu. :| Dyskusje pomiędzy klubowiczami powinny być niedostępne dla innych.....Co Wy na to?

13 sty 2011, o 21:45

Podpisuję się obiema rękoma pod wypowiedzią misiopandy :!: :!: .
Portal staje sie nudny mimo tylu zarejestrowanych osób, pytanie dlaczego? W obecnej formie rzeczywiście długo on nie pociągnie;}}, czy o to właśnie Redakcji chodzi, mam nadzieję, że nie, więc faktycznie zmiany są konieczne. Po pierwsze, czas ukazywania się galerii, stanowczo za długo , ograniczenia czasowe nie do przyjęcia, ten portal mam żyć, trzeba reagować szybko, bo tak jak napisała poziomka, od piątkowego popołudnia do poniedziałkowego, późnego już ranka,galeria często traci na swojej aktualności, czy wymowie czekając na akceptację szanownej redakcji. :o :o
Po drugie, co już było"wałkowane' ocena galerii, po co to komu, co ja mam oceniać, jaki kto ma ogródek,czy jakie w nim rośliny, a jakie ja mam do tego prawo, wystarczy, że w komentarzu sie wypowiem i koniec. Po trzecie, skoro taka
cenzura, to może to dobry pomysł/nie mój/, aby komentarze dodawały zalogowane osoby, przecież nikt się swoich słów nie wstydzi, a ja chce wiedzieć , kto do mnie mówi.
I na koniec z pełnym poparciem dla Joli, która wywołała tę dyskusję, mam takie ale. problem tkwi też w nas, w tej naszej garstce, aktywnych ogrodniczek i opinii, co niektórych o towarzystwie wzajemnej adoracji. Zawsze nowe klubowiczki witane są z otwartymi ramionami, tylko, moje drogie, dajcie też i to się tyczy nie tylko nowych,coś od siebie. A często dzieje się tak, że" rzuci sie galerię' i podziwiajcie i komentujcie, a samej nie zagląda się nigdzie. Są też takie osoby, które komentują tylko wybrane galerie, oczywiście, przecież nikt nie zmusza, ale nie oczekujcie, że do was będą "walić' tłumy. Powiem o sobie, staram się witać wszystkich, ale nie chcę być intruzem i jeżeli widzę, że ktoś nie ma przyjemności mnie odwiedzić to już się nie pcham, trudno, tak mnie wychowano. Tyle razy pisałam, komentarze pod galeriami traktuję jako rozmowę, więc jeżeli nie ma reakcji, to sie wycofuję.
Nie jest prawdą jakoby inaczej traktowane były nowe ogrodniczki, przecież wasz udział wnosi świeżość i jesteście tu naprawdę potrzebne.

13 sty 2011, o 23:19

Zgadzam sie w 100% z Promyczkiem - dostęp do Portalu powinien być ograniczony dla osób "z zewnątrz". Redakcja powinna udostępniać publicznie jedynie ogólne kwestie, artykuły itp. dotyczące prowadzenia ogrodu, porady, kontakt z ekspertami. Dyskusje pomiędzy klubowiczami powinny być niedostępne dla innych.

14 sty 2011, o 00:13

Witam,
Wczoraj (13.01.2011) wpisałem siętu ok 18.00. Nic się do tej pory nie pojawiło. Albo coś źle napisałem, źle wcisnąłem...albo to jest forum tylko dla ogrodniczek... ;)
Pozdrawiam
Sławek

14 sty 2011, o 08:16

Szanowni Użytkownicy serwisu Wymarzonyogrod.pl

Z uwagą przeczytaliśmy wszystkie uwagi dotyczące portalu Wymarzonyogrod.pl.
Staramy się dołożyć wszelkich starań, aby użytkownicy naszego portalu znaleźli tutaj miejsce, w którym mogą znaleźć wiele informacji o ogrodach i roślinach, ale także mogli podzielić się swoimi doświadczeniami, pokazać swój ogród, pochwalić się swoimi osiągnięciami, wypowiadać się na poruszane w serwisie tematy. Chcielibyśmy, aby na portalu panowała miła atmosfera i by użytkownicy aktywnie uczestniczyli w jego życiu. Zawsze chętnie zapoznajemy się z uwagami użytkowników dotyczącymi portalu, temu służy m.in. założony na Forum wątek „Uwagi o serwisie”. Niejednokrotnie prośby zgłaszane przez użytkowników były przez nas uwzględniane i wprowadzaliśmy poprawki.

Właśnie przygotowujemy się do wprowadzenia zmian w naszym serwisie. W ich przygotowaniu bardzo pomocne będą uwagi naszych użytkowników. Będziemy zatem wdzięczni za wpisanie uwag i propozycji zmian dotyczących wszystkich funkcjonalności serwisu, m.in. artykułów, fotogalerii, wideogalerii, forum, blogów, komentarzy, porad. Część z nich już Państwo wypisali w tym wątku, dziękujemy za nie i prosimy o następne (nadal w tym wątku). Będziemy też wdzięczni za wskazanie tego, co się w serwisie podoba i co nie wymaga zmian i poprawek. Postaramy się uwzględnić je w przygotowywanej zmianie, a dla użytkowników, którzy wyrażą taką chęć, udostępnimy możliwość przetestowania poprawionego serwisu przed jego uruchomieniem.

Redakcja serwisu Wymarzonyogrod.pl

14 sty 2011, o 10:34
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 42 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona