Teraz jest 18 cze 2018, o 21:10

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Głosowanie - ocena galerii 

Czy galerie powinny być oceniane tylko przez zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników portalu?
Ankieta wygasła 16 lis 2008, o 14:26
Tak 82%  82%  [ 14 ]
Nie 17%  17%  [ 3 ]
Liczba głosów : 17

Głosowanie - ocena galerii 
Autor Wiadomość

Post Głosowanie - ocena galerii
Zapraszamy wszystkich do głosowania w sprawie oceniania foto- i wideogalerii: czy oceny mogą dokonywać wszyscy, czy wyłącznie zarejestrowani i zalogowani użytkownicy portalu.

Na Wasze głosy czekamy do 16 listopada.

Redakcja serwisu

3 lis 2008, o 14:26
Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość

Post Re: Głosowanie - ocena galerii
jestem na tak

3 lis 2008, o 20:42

Tak

3 lis 2008, o 21:23

zdecydowanie TAK 8-)

3 lis 2008, o 22:17

Zdecydowanie oceniać powinny tylko osoby zarejestrowane w naszym portalu.
Pozdrawiam Redakcję

3 lis 2008, o 23:12

A ja bym pozwoliła gosować wszystkim.My się znamy i myślę ,że będziemy się kierować również sympatiami i tym jak oceniamy wszystkie galerie .Mówię za siebie oczywiście,bo ja chyba nie potrafię być taka w 100 % obiektywna .Mam swoje wady niestety.Ha ha ! :lol: :oops:

4 lis 2008, o 09:05

Pozwolę sobie i ja wyrazić swoje zdanie na temat ocen. Drodzy ogrodnicy i ogrodniczki a PO JAKIE LICHO POTRZEBNE NAM TE OCENY???. Przecież zupełnie nie o to chodzi. Puchatek ma rację, niektórzy mają swoje sympatie, jesteśmy osobami (wydaje mi się) taktownymi, nikt nikomo nie chce zrobić przykrości i "oceniamy" się wzajemnie raczej za zacięcie, wrażliwość, za dobre chęci, odmiennośc, piękne ogrodowe okazy, i tak mozna by wymieniać w nieskończoność. Kto z nas przyznaje otwarcie że robi to dla oceny "szkolnej"? Jeśli są ogłaszane konkursy , to jak to na konkurs przystało, powinno być w redakcji ew wyłonione jakieś jury i nech ocenią tych którzy dobrowolnie poddają się ocenie. Jestem zdecydowanie za tym aby te KWIATUSZKI zniknęły spod naszych galerii i zostało tylko miejsce na komentarze. Jak by to wyglądało gdyby maturę oceniali sami uczniowie sobie nawzajem? Może to niezbyt trafne porównanie ale coś w tym jest.

4 lis 2008, o 11:03

[quote="białaakacja"]Pozwolę sobie i ja wyrazić swoje zdanie na temat ocen. Drodzy ogrodnicy i ogrodniczki a PO JAKIE LICHO POTRZEBNE NAM TE OCENY???. Przecież zupełnie nie o to chodzi. Puchatek ma rację, niektórzy mają swoje sympatie, jesteśmy osobami (wydaje mi się) taktownymi, nikt nikomo nie chce zrobić przykrości i "oceniamy" się wzajemnie raczej za zacięcie, wrażliwość, za dobre chęci, odmiennośc, piękne ogrodowe okazy, i tak mozna by wymieniać w nieskończoność. Kto z nas przyznaje otwarcie że robi to dla oceny "szkolnej"? Jeśli są ogłaszane konkursy , to jak to na konkurs przystało, powinno być w redakcji ew wyłonione jakieś jury i nech ocenią tych którzy dobrowolnie poddają się ocenie. Jestem zdecydowanie za tym aby te KWIATUSZKI zniknęły spod naszych galerii i zostało tylko miejsce na komentarze. Jak by to wyglądało gdyby maturę oceniali sami uczniowie sobie nawzajem? Może to niezbyt trafne porównanie ale coś w tym jest.[/qu
:roll: Zagłosowałam na "tak" ale podobnie jak Białaakacja uważam, że oceny pod galerią są zbyteczne a jeśli ktoś chce ocenę swoich dokonań lub pomoc to przecież jest forum prawie wcale nie wykorzystywane przez klubowiczów. :)

4 lis 2008, o 17:10

Coś żle zrobiłam i cytat Białejakacji zlał się z moją wyowiedzią - ale wiadomo o co chodzi. :D

4 lis 2008, o 17:13

:D Właściwie to się zgadzam z białąakacją i mrówką po jakie licho nam te kwiatuszki,wystarczy że napiszemy komentarz pod galeriami.Czy nam się podoba ,czy nie podoba galeria.Pod galeriami wymieniamy swoje poglądy i "rozmawiamy "ze sobą.Po co jakieś oceny,nie jesteśmy w szkole :roll:
'

4 lis 2008, o 21:31
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona