Teraz jest 16 sty 2018, o 15:28

Pierwsze wrażenia 
Autor Wiadomość

Post Pierwsze wrażenia
Z kilkudniowej perspektywy, mogę pozytywnie ocenić to nowe dla mnie forum.
B. dobry pomysł z zakładkami na górze gdzie możemy szybko się znaleźć
w interesującym nas temacie.
Do szaty graficznej będę musiał się przyzwyczaić :|
Niezbyt wyraźna czcionka, jakby wyblakła (a wzrok mam na razie dobry :lol: )
nieco psuje to pierwsze wrażenie.
Jeśli chodzi o techniczne aspekty to jest tu przejrzyście, poza trudnym wejściem do galerii :!: ze zdjęciami i wideo, do których trzeba wchodzić poprzez swój profil :?:
Pobranie kalendarza z zakładki WESOŁY OGRÓD to super pomysł.
I jeszcze pewne zdziwienie. Forum funkcjonuje od niedawna
ma już ponad 2000 userów, a...postów ledwie 500.
Czegoś tu na razie nie rozumiem, z czasem jednak dojdę do tego :mrgreen:

Pozdrawiam wszystkich pasjonatów ogrodów a także ziół z którymi zaprzyjaźniłem się niedawno.

12 lis 2008, o 17:10
Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość

Post Re: Pierwsze wrażenia
Nasze forum działa trochę inaczej niż fora na innych portalach społecznościowych. Jest okazjonalnie odwiedzane przez klubowiczów- ogrodników w wolnych od prac ogrodowych czasie. Służy raczej rozwijaniu wątków pobocznych i informowaniu się o wybranych sprawach(także komunikowaniu się z redakcją). Może to spowodowane jest nadmiarem wiosenno letnich obowiązków w plenerze a może tym ,że wiele z nas nie traktuje tego forum jako sposobu komunikowania się. Duzo piszemy w komentarzach pod galeriami, w pamiętnikach i w komentarzach pod nimi. W sprawach prywatnych(jak wszędzie) korzystamy z opcji PW. Forum istnieje od maja, myślę, że w sezonie zimowym częsciej będzie odwiedzane. Ot i cala odpowiedź na Twoje zdziwienie małą ilością postów. Pozdrawiam. :D

12 lis 2008, o 19:56

Widze,ze sie przedstawiles,tylko dlaczego tak nieciekawie.Tak naprawde to nie wiem o co Ci chodzi z tym marudzeniem na forum.Nikt tu nie oczekuje Twojej krytyki na temat "technicznych aspektow".Dla nas ogrodniczek nie ma tu specjalnie problemow ,a jak sa to redakcja nam pomaga je rozwiazac.To, ze jest tu tak duzo uzytkownikow to nic nie znaczy.Poprostu pchaja sie tu tylko z czystej ciekawosci i tylko zasmiecaja nasz portal /tak jak zrobili to z "nasza-klasa" /. To jak pracuje nasze forum wyjasnila Ci ~efka.Jesli chodzi o mnie osobiscie - nie lubie ludzi ktorzy zaczynaja wszystko od krytyki i to anonimowej.Jak Ci nie pasuje to nie musisz sie przyzwyczajac. Zdjecia masz nawet dobre,ale najlepiej to chyba idzie Ci wstawianie ikonek. Jak jestes taki "herbalista" / w tlumaczeniu na j.polski "zielarz" /jak krytyk to ja u Ciebie nic nie kupuje.

13 lis 2008, o 04:09

efka napisał(a):
Forum istnieje od maja, myślę, że w sezonie zimowym częsciej będzie odwiedzane. Ot i cala odpowiedź na Twoje zdziwienie małą ilością postów. Pozdrawiam. :D

I takiej odpowiedzi oczekiwałem. dziękuję ~efka.

Do ~Pindy. Oj ostro, bardzo ostro mnie przywitałaś. Dlaczego?
Odpowiem jednak na Twoje nie będę ukrywał przykre dla mnie słowa.
Uważam bowiem, że drobne nieporozumienia wynikają najczęsciej nie ze złej woli
ale z niezrozumienia.

Wyjaśniam więc:
- w wątku tym zabrałem głos bo tytuł UWAGI o SERWISIE zrozumiałem jako zapytanie administracji do forumowiczów jak widzą działanie forum. Co forumowiczom się podoba a co nie. Pewnie też przeczytałaś we wstępnym wpisie admina/moderatora zdanie: "Co się podoba, a co należy zmienić ..."
Opinię swoją zacząłem od zdania:
Cytuj:
Z kilkudniowej perspektywy, mogę pozytywnie ocenić to nowe dla mnie forum.

Gdzie tu więc krytyka z mojej strony? I jeszcze nie mogę się doszukać słowa "marudzenie" w moim poście.
Pinda napisał(a):
Tak naprawde to nie wiem o co Ci chodzi z tym marudzeniem na forum.

- idąc dalej dziękuję za wyjaśnienie sprawy zaśmiecających portal ludzi, którzy pchają się tu tylko z samej ciekawości. Mam nadzieję że nie zaliczysz do nich także mnie. Mimo ze piszesz, o anonimowej krytyce i sugerujesz, że ten post to moje przedstawienie się na forum.
Wyjaśniam. Nie należę do krytykantów. I koniec. Poszukiwałem wątku takiego jak na innych forach gdzie można się przedstawić. Nie znalazłem i pozostawiłem to sobie na później.
Dalej, funkcjonuję na forum Muratora pod tym samym nickiem i tam też napisałem kilka słów o sobie. Jak wiesz to forum jak i inne też jest pod patronatem "Muratora". Uznałem to za bliźniacze forum. Ot i wszystko.
Na koniec powiem tylko, ze mimo drobnego nieporozumienia na wstępie (tak ja to rozumiem) będzie nam się tu wszystkim przyjemnie przebywało co mając na myśli zarejestrowałem się tutaj jako prawdziwy, a nie udawany pasjonat ogrodów.

Pozdrawiam

P.S. Zupełnie natomiast nie rozumiem Twych słów ~Pindo
Cytuj:
jak krytyk to ja u Ciebie nic nie kupuje
.
Ale chyba mogę czegoś nie rozumieć. Po to są właśnie fora aby wiedzieć więcej.

13 lis 2008, o 22:25

Post Re: Pierwsze wrażenia - przepraszam
SORRY !!!!!!! ~herbalist
Nie chcialam Cie obrazic, troche mnie ponioslo.Poprostu nie zauwazylam,ze Twoja opinia skierowana byla do administracji.Kliknelam i czytalam.Sam napewno bobrze wiesz, za Polacy maja dar krytykowania, nic ich nie cieszy, zawsze zle i za malo.To wlasnie jedna z przyczyn dla ktorych wyemigrowalam.Czasami wchodze na polskie strony internetowe i staram sie cos poczytac.To co tam widze potwierdza mnie w mojej slusznej decyzji z przed 20 lat.Ludzie nadal sie nie kochaja w tym kraju, nadal sie nie szanuja i niczego sie nie nauszyli .Napewno wiesz o co mi chodzi. Ja poprostu bronilam naszego portalu.To chyba jedyny, ktory sie ostal nie zasmiecony i taki rodzinny. Co do " ja u Ciebie nic nie kupuje", oznacz to, ze nie biore powaznie tego co robisz,myslisz i tp.Jest to tlumaczenie z angielskiego zwrotu - I don't buy -.
Jeszcze raz przepraszam.To bylo nieporozumienie i niegrzecznie z mojej strony.
Mama nadzieje, ze mi wybaczysz. Pozdrawiam i witam w naszej rodzinie. Tak naprawde to jestem Janina.

14 lis 2008, o 03:14

Nie ma sprawy. Zgadzam się z Twoim zdaniem o naszych przywarach narodowych. Niestety, mieszanka "narzekactwa" z kłótniami w dodatku przeplatana wulgaryzmami jest nie do zniesienia.
To forum wygląda na czyste i spokojne.
A ten zwrot o nie kupowaniu przyjąłem dosłownie. :)

Myślę, że sama tematyka, treść działów tego forum bez wątków pobocznych sprzyjać powinna merytorycznej rozmowie. Taki rozumiem był zamysł twórców.

14 lis 2008, o 09:49

No toście sobie pogadali, jak przysłowiowy Polak z Polakiem. Dobrze, że wszystko wyjaśnione i złe emocje rozpedzone. Pozdrawiam listopadowo. :D

15 lis 2008, o 20:57