Teraz jest 18 cze 2018, o 21:08

REKLAMY... 
Autor Wiadomość

Post REKLAMY...
Droga Redakcjo, czy nie da się nic zrobić z tymi reklamami? ( a może to ja nie wiem co z tym zrobić, żeby się tego pozbyć?)
Przecież to staje się obrzydliwe i uciążliwe, kiedy za każdym kliknięciem pojawia się REKLAMA!!!! PIEP...NA REKLAMA!!!! Przysłania widok strony.
Nie chcę oglądać reklam, tylko galerie ogrodniczek! Chcę poczytać porady, blogi, komentarze...
Kiedyś, sporo czasu temu, Redakcja wspominała coś o RADIU... (miała być muzyka, jakiej chcemy słuchać) ...jak na razie - głucho :))))
A, zresztą... jak tu słuchac radia, kiedy właczając głosniki możemy jedynie usłyszeć dana, który gwiazdorzy, bo nie zjadł batona, albo inne głośnomówiące reklamy -
(wczesniej było "beko") - wychodzi mi to bokiem!
No, i może czas zająć się tymi nieaktywnymi NIKAMI, które figurują na naszym Portalu, a to są niki niektórych osób, które już daaawno "podziękowały" - po prostu zrezygnowały z WO, usunęły galerie (i być może) usunęły swoje konto.
To tyle moich uwag na dzisiaj. Mam nadzieję, że Redakcja dołoży starań, by nasz wspólny WO był chętnie odwiedzanym miejscem przez wszystkie ogrodniczki i ogrodników.
Pozdrawiam jesiennnie - Iv.

26 paź 2012, o 00:27
Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość

Post Re: REKLAMY...
To prawda. Masz rację Iwonko. Te reklamy są irytujące , nie można spokojnie obejrzeć galerii, bo za każdym kliknięciem czycha denerwująca REKLAMA
Przy wolno działającym łączu internetowym, wejście na WO o obejrzenie jakiejkolwiek galerii staje się wręcz niemożliwe.
A miało być tak sympatycznie .....
Agata

27 paź 2012, o 19:47
Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość